TworzymyGłos Regionu

reklama

W Krzyżowcu było aktywnie i rodzinnie. Pierwszy etap Wieś Trail za nami (FOTO)

Niedziela, 17 marca 2024 o 12:42, aktualizacja Niedziela, 17 marca 2024 o 13:09, autor: 1
W Krzyżowcu było aktywnie i rodzinnie. Pierwszy etap Wieś Trail za nami (FOTO)

W maleńkiej miejscowości Krzyżowiec, otulonej zieloną puszczą, wystartował pierwszy bieg z cyklu Wieś Trail 2024. Wydarzenie to, zorganizowane przez Stowarzyszenie Aktywna Wschowa, zgromadziło na starcie blisko 100 entuzjastów aktywnego wypoczynku, zadeklarowanych biegaczy, jak i tych, dla których bieganie jest jedynie przyjemnym dodatkiem do rodzinnego pikniku.

Nie tylko dla profesjonalistów

Charakterystyczne dla Wieś Trail jest to, że organizatorzy kierują swoje zaproszenie do każdego – niezależnie od wieku czy formy fizycznej. "To przyjazne spotkanie biegowe w formule bez napinki. Nie ma pomiaru czasu" – podkreślają przedstawiciele Aktywnej Wschowy, zachęcając do udziału wszystkich, którzy pragną aktywnie spędzić czas na łonie natury. Kolejne edycje biegu odbędą się:

  • Czerlejewo: 21 kwietnia, godz. 11:00
  • Wschowa, Park Wolsztyński: 19 maja, godz. 11:00
  • Koczury: 2 czerwca, godz. 11:00
  • Mały Bór: 23 czerwca, godz. 11:00

Wieś Trail. Cykl pełen atrakcji

Wieś Trail to nie tylko same biegi. Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji dodatkowych, takich jak strefa edukacyjna prowadzona przez Nadleśnictwo Włoszakowice, konkursy z nagrodami, czy ognisko z kiełbaskami, które idealnie wpisują się w rodzinną atmosferę wydarzenia. Dzieci również znajdą coś dla siebie, dzięki przemyślanym animacjom. Partnerami Aktywnej Wschowy są: Gmina Wschowa, Pizzeria Mafia, Mały Bór, Artur Leśniewski, Jolanta Denesiuk, Przetwórstwo Mięsne Kamyszek.

Jak dołączyć do Wieś Trail?

Uczestnictwo w cyklu biegów jest możliwe dzięki wyborowi jednego z dostępnych pakietów startowych. Ich ceny zaczynają się już od symbolicznych 20 PLN, a pakiet VIP, oferujący udział we wszystkich pięciu etapach, wyceniony jest na 150 PLN. Dodatkowo, uczestnicy mogą nabyć pamiątkowe koszulki i inne gadżety, które stanowią miłe wspomnienie i uświetnienie sportowych zmagań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Hehe kwa kwa
21.03.2024 09:25

Ja nie mogę biegać bo boli mnie prawe kolanko i muszę siedzieć za biurkiem i odrabiać zadanie domowe

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl