TworzymyGłos Regionu

reklama

W Dębowej Łęce można samemu nazbierać truskawek. „Cena - jak za darmo!”

Poniedziałek, 03 czerwca 2024 o 14:17, aktualizacja Wtorek, 04 czerwca 2024 o 16:58, autor: 0
W Dębowej Łęce można samemu nazbierać truskawek. „Cena - jak za darmo!”

Sezon na truskawki w pełni, a w Dębowej Łęce pojawiła się niecodzienna okazja dla miłośników tych owoców. Plantacja Katarzyny Cieplak zaprasza na samozbiór truskawek, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Aktualizacja: Po nieco ponad 24 godzinach od publikacji artykułu, właścicielka plantacji powiadomiła o zakończeniu sprzedaży. „Zapraszam za rok” - napisała pani Katarzyna. Chętnych reklamą na naszej stronie odsyłamy TUTAJ.


Samozbiór truskawek w Dębowej Łęce - jak to działa?

Samozbiór truskawek w Dębowej Łęce to prosty sposób na pozyskanie świeżych owoców. Wystarczy przyjechać na plantację i samodzielnie zebrać truskawki. Cena za kilogram wynosi 5 zł, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Wcześniej należy umówić się na wizytę, kontaktując się z właścicielką plantacji, panią Katarzyną Cieplak pod numerem telefonu 663460212.

Dlaczego warto skorzystać z samozbioru?

Samozbiór to nie tylko oszczędność, ale również doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wsparcia lokalnych rolników. Jak relacjonuje pani Aneta Buczyńska, która już skorzystała z tej oferty: „Polecam każdemu! Mega frajda! Truskawki przepyszne! Cena - jak za darmo! Wspierajmy polskich rolników! Ja już nazbierałam swoje truskaweczki! Lepiej trafić nie mogłam!”

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl