TworzymyGłos Regionu

reklama

W Ciepielówku lądował śmigłowiec LPR. Pracownik odniósł rozległe poparzenia

Czwartek, 08 lutego 2024 o 10:42, aktualizacja Czwartek, 08 lutego 2024 o 11:01, autor: 2
W Ciepielówku lądował śmigłowiec LPR. Pracownik odniósł rozległe poparzenia

W środę, w godzinach popołudniowych, na terenie zakładu w Ciepielówku (gm. Sława) doszło do dramatycznego zdarzenia. Pracownik wykonujący prace elektryczne uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego doznał ciężkich obrażeń ciała. Około godziny 13.00, w trakcie serwisowania instalacji agregatu prądotwórczego, doszło do zwarcia, które doprowadziło do zapalenia się ubrania mężczyzny.

Wypadek w Ciepielówku. Poparzonego przetransportowało LPR

Mimo szybkiej reakcji i ugaszenia pożaru pracownik zakładu odniósł rozległe poparzenia. Z uwagi na powagę obrażeń, konieczna była natychmiastowa interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przetransportowało poszkodowanego do szpitala.

Na miejscu wypadku interweniowały liczne służby ratunkowe. Oprócz policji i pogotowia ratunkowego, na teren zakładu przybyły także dwa zastępy strażaków z PSP we Wschowie oraz jeden Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzepielowa.

Źródło/foto: OSP Krzepielów

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~M.
08.02.2024 12:01

Poszkodowany mężczyzna nie był pracownikiem firmy w której doszło do wypadku. Był pracownikiem firmy serwisującej.

avatar
~K
08.02.2024 13:17

a kto go ugasił?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl