TworzymyGłos Regionu

reklama

Utrudnienia na drodze powiatowej nr 1011F w Lipinkach. Zamknięcie odcinka 20-21 czerwca

Środa, 19 czerwca 2024 o 12:00, autor: 0
Utrudnienia na drodze powiatowej nr 1011F w Lipinkach. Zamknięcie odcinka 20-21 czerwca

Starostwo Powiatowe we Wschowie informuje, że w dniach 20-21 czerwca 2024 r. wyłączony z ruchu będzie odcinek drogi powiatowej nr 1011F w Lipinkach. Prace będą prowadzone w ramach projektu „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1011F Sława – Krzepielów – Etap I”.

Zakres zamknięcia

Od godziny 7:00, 20 czerwca, do późnych godzin popołudniowych 21 czerwca, zamknięty będzie odcinek drogi w Lipinkach. Utrudnienia dotyczą fragmentu od drogi gminnej za kościołem do wyjazdu z miejscowości w kierunku Krzepielowa.

Zobacz: Rozbudowa drogi Sława-Lipinki nabiera tempa. Ścieżka pieszo-rowerowa już niemal gotowa

Objazdy i organizacja ruchu

W czasie zamknięcia ruch będzie się odbywał wyznaczonym objazdem. Wprowadzenie tych ograniczeń jest niezbędne do wykonania warstw konstrukcyjnych drogi. Starostwo apeluje do uczestników ruchu o przestrzeganie oznakowania pionowego i wytyczonych tras objazdowych, co ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa.

Objazd

Starostwo Powiatowe przeprasza za wszelkie niedogodności związane z tymi pracami i dziękuje za wyrozumiałość oraz stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Źródło/foto: Powiat Wschowski, UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl