TworzymyGłos Regionu

reklama

Szlichtyngowa świeci przykładem. Kolejna inwestycja w oświetlenie uliczne. Tym razem w Wyszanowie

Czwartek, 07 grudnia 2023 o 15:06, autor: 3
Szlichtyngowa świeci przykładem. Kolejna inwestycja w oświetlenie uliczne. Tym razem w Wyszanowie

Gmina Szlichtyngowa kontynuuje swoje wysiłki na rzecz poprawy infrastruktury oświetleniowej, podpisując umowę z firmą „Elektroinstal” Paweł Smużniak ze Wschowy na realizację kolejnego etapu budowy oświetlenia ulicznego. Tym razem prace skoncentrują się w miejscowości Wyszanów, wzdłuż drogi powiatowej nr 1007F.

Nowe oświetlenie w Wyszanowie

Projekt, którego koszt wynosi 48 163,36 zł, obejmuje instalację szafki oświetlenia ulicznego, wykonanie linii kablowej oraz montaż 5 słupów oświetleniowych z nowoczesnymi oprawami LED. Prace te mają na celu nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, ale także podniesienie estetyki miejscowości. Zakończenie prac planowane jest na bieżący rok, pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych.

Gmina Szlichtyngowa inwestyje w oświetlenie

Warto zauważyć, że inwestycja w Wyszanowie jest częścią szerszych działań Gminy Szlichtyngowa mających na celu modernizację oświetlenia ulicznego. Wcześniej podobne prace przeprowadzono w Szlichtyngowie, wzdłuż Parku Górczyńskiego oraz w Goli, gdzie oświetlenie poprawiono wzdłuż drogi gminnej.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Autor
07.12.2023 22:08

Burmistrz Wschowy powinien brać przykład

avatar
~Paranoja ...
08.12.2023 07:58

Przypominam, że mamy XXI Wiek, a gmina Szlichtyngowa nazywa "sukcesem" zamontowanie oświetlenia na słupach energetycznych !!!:):):):). To tak jak to było w latach 50 kiedy elektryfikowano wsie w Polsce !!!. takie to jest porównawcze osiągniecie tej władzy gminy Szlichtyngowej :):):):) . Paranoja plus !.

avatar
~mieszkanka
08.12.2023 09:47

Niech burmistrz Szlichtyngowej poda stan zadłużenia gminy i wtedy powiemy czy burmistrz Wschowy powinien brać przytkład.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl