TworzymyGłos Regionu

reklama

Studenci Wschowskiego Uniwersytetu Dziecięcego ze świąteczną wizytą w Lesznie (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 18 grudnia 2023 o 12:24, aktualizacja Poniedziałek, 18 grudnia 2023 o 12:43, autor: 0
Studenci Wschowskiego Uniwersytetu Dziecięcego ze świąteczną wizytą w Lesznie (ZDJĘCIA)

W dniu 16 grudnia Wschowski Uniwersytet Dziecięcy przeżył swoją magiczną świąteczną przygodę w Akademii Nauk Stosowanych im. J. A. Komeńskiego w Lesznie. Spotkanie rozpoczęło się od serdecznego powitania przez dr Monikę Kościelniak, Dyrektor Instytutu Pedagogicznego. Dzieci miały okazję zanurzyć się w świątecznym klimacie dzięki opowieści Edyty Wygonik pt. „Czar wigilijnej nocy”.

W ramach świątecznej integracji, uczestnicy dzielili się swoimi marzeniami o prezentach pod choinką i wspomnieniami o ulubionych zabawkach z dzieciństwa. Rozmowy te były przesycone atmosferą oczekiwania na świąteczny czas, a także refleksją nad przyszłym życiem zabawek, którymi dzieci już się nie bawią.

Pod kierunkiem mgr Józefiny Matyli-Mańki oraz mgr Łukasza Maćkowiaka, studenci kierunku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i pracy z rodziną zorganizowali dla dzieci szereg kreatywnych zadań. Od ozdabiania pierników, przez kolorowanie bombek, aż po wykonanie reniferowej torby prezentowej i choinki z serwetek – dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością. Dodatkowo mali studenci wzięli udział w zabawach ruchowych, w tym w pościgu za Mikołajem i przebrnięciu przez tor przeszkód.

W atmosferze pełnej śmiechu i radości, każde dziecko otrzymało na zakończenie spotkania upominek. Mali studenci, pełni wrażeń i w wyśmienitych humorach, powrócili do swoich domów, niosąc ze sobą świąteczną magię i niezapomniane wspomnienia.

Czytaj również: Najmłodsi odebrali indeksy. Wystartował Wschowski Uniwersytet Dziecięcy

Źródło: Wschowski Uniwersytet Dziecięcy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl