TworzymyGłos Regionu

reklama

Strzelnica w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie oficjalnie otwarta (FOTO)

Czwartek, 28 września 2023 o 13:34, autor: 2
Strzelnica w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie oficjalnie otwarta (FOTO)

Dziś w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie miało miejsce uroczyste otwarcie nowej wirtualnej strzelnicy. Przed przecięciem wstęgi i możliwością wypróbowania multimedialnego systemu szkolno-treningowego odbyła się oficjalna część spotkania.

Ceremonia na placu apelowym

Na placu apelowym uczestnicy zgromadzenia odśpiewali hymn państwowy. Następnie przemowy wygłosili Dyrektor placówki - Marcin Wójtowicz oraz Zastępca Burmistrza Sławy - Krzysztof Gruszewski.

Finansowanie projektu

Przypomnijmy, że gmina Sława pozyskała dofinansowanie na realizację strzelnicy w ramach konkursu "Strzelnica w powiecie 2023". Otrzymana kwota wyniosła 128.770,00 zł. Łączna wartość zadania to 163.000,00 zł, z czego 34.230,00 zł stanowi wkład własny Gminy Sława.

Remont pomieszczeń

Dodatkowo, pod koniec 2022 roku, dwa pomieszczenia dawnych warsztatów szkolnych przeszły gruntowny remont. Na ten cel zostały wydatkowane środki własne gminy w kwocie 159.724,33 zł.


Źródło/foto: Slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Wow!!!
29.09.2023 14:13

Aż trzeba takiego otwarcia?.... Więcej was tam nie było ????

avatar
~DO POWYŻEJ *
30.09.2023 07:26

Jak dzieci, jak dzieci .......wystarczy im tylko im dać nożyczki, a oni już w blokach startowych i szukają sposobności by się ustawić do fota !!!!. Taka sobie strzelnica - XXI Wiek, a oni już gotowi w takiej ilości do ustawki z przyklejonym uśmiechem !!!. Hihahahaha .... !!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl