TworzymyGłos Regionu

reklama

Strażacy ze Sławy ruszają z akcją! „Kalendarz to już tradycja”

Piątek, 08 grudnia 2023 o 09:32, aktualizacja Piątek, 08 grudnia 2023 o 09:48, autor: 0
Strażacy ze Sławy ruszają z akcją! „Kalendarz to już tradycja”

Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie zainicjowała swoją coroczną akcję związaną ze sprzedażą kalendarzy strażackich. Druhowie i druhny, wspierani przez Młodzieżową Drużynę Pożarniczą, odwiedzą domostwa mieszkańców, oferując kalendarze w zamian za wsparcie finansowe jednostki. Głównym celem jest zebranie funduszy na zakup sprzętu specjalistycznego.

Każda złotówka ma znaczenie

Jak podkreślają druhowie, nie ma znaczenia, czy wsparcie wynosi 1 złoty, czy 100 złotych – każda kwota jest cenna i przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. "Nawet najmniejsza pomoc pozwala nam lepiej pomagać" – zaznaczają strażacy ochotnicy ze Sławy.

Druhowie już teraz wyrażają wdzięczność za wsparcie i zaufanie ze strony lokalnej społeczności. "Dziękujemy Wam za miłe przyjęcia, zaufanie i wsparcie!" – mówią z uznaniem.

Akcja „kalendarz strażacki” trwa

Akcja, rozpoczynająca się dzisiaj (8 grudnia) ma na celu zebranie funduszy na zakup sprzętu specjalistycznego. Mieszkańcy Sławy już teraz wyrażają swoje entuzjastyczne nastawienie, uznając kalendarz strażacki za ważną lokalną tradycję. Druhowie odwiedzą mieszkańców także w sobotę (9 grudnia). O kolejnych dniach akcji będzie można się dowiedzieć z oficjalnego facebookowego profilu jednostki.

Zobacz również: Do OSP Sława trafi nowy samochód ratowniczo-gaśniczy

Źródło: OSP Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl