TworzymyGłos Regionu

reklama

Starosta Wschowski przekazał testy antygenowe. Do placówek trafiło ich ponad 500

Piątek, 08 grudnia 2023 o 22:00, aktualizacja Piątek, 08 grudnia 2023 o 22:17, autor: 13
Starosta Wschowski przekazał testy antygenowe. Do placówek trafiło ich ponad 500

W obliczu narastającej fali zachorowań na COVID-19, Starosta Andrzej Bielawski podjął decyzję o wsparciu placówek medycznych i społecznych powiatu wschowskiego, przekazując im łącznie 540 testów antygenowych Clinitest służących do wykrywania wirusa SARS-CoV-2.

Lista beneficjentów - kto otrzyma testy?

Wśród jednostek, które zgłosiły potrzebę i otrzymają testy, znajdują się zarówno placówki medyczne, jak i instytucje opiekuńcze oraz urzędy. Do tej pory swoje zapotrzebowanie zgłosiły:

Źródło/foto: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (13)

avatar

avatar
~bez humoru plus !
09.12.2023 07:58

Ciąg dalszy ich kampanii wyborcze - brrrrrrrrrrrrj !. Panowie testów ci w marketach za grosze dostatek !!!!. Co jest ze szczepionkami na Cowid, który zbiera swoje żniwo ????. Świat się szczepi od 1.5 roku a za waszych - jeszcze rządów szczepionek jak brakowało tak brakuje !!!!!. A wy sobie to ja ....... z nas robicie z tymi testami !!!!!.

avatar
~testy-a-szczepionki ?
09.12.2023 09:17

Jest takie stare powiedzonko , cytat " urwać się z choinki" . Setki tysiące ludzi choruje na kolejny wariant Covidu -19 , SZCZEPIONEK brak bo ta władza - na całe szczęście już odchodząca ich na czas nie załatwiła -BA! - nawet z tego powodu umierają ! - a panowie ( przedstawiciele w terenie tej władzy ) proponują na ten czas nam testy!. Nie ma czym leczyć, a oni proponują testy, których na rynku jest pod dostatkiem bez ich promocji Hihaha....!!!. Co tu jest grane ?. Czy to kolejna spóźniona już przedwyborcza kampania emeryta mundurowego i starosty pisu ???.

avatar
~Gekon
09.12.2023 20:47

Rozumiem, że to testy dla ..., których PiS wpuścił w zeszłym roku masowo bez szczepień, kwarantanny i innych? Jeżeli tak to poproszę jeszcze testy na HIV! Zachorowalność na AIDS wzrasta...

avatar
~Ludek....
10.12.2023 15:23

Ludzie, czy wy się Boga Nie boicie ???. Wasza centralna władza pisu tak się zaangażował w kampanie wyborczą, ze zapomniała zamówić i sprowadzi na czas NOWE SZCZEPIONKI NA COVID - 19 !!!!. Mamy już grudzień 2023 rok - choroba zbiera już z swoje nowe żniwo, ludzie zapisują się w kolejki do szczepień, atu nic .... masakra w tym temacie !!!. A wy z uśmiechem na twarzy testy reklamujecie !!!!. tak wam się mażą nowe wybory do lokalnych samorządów !!!!. I co ? - znów na obłudzie i mamieniu nas tymi tanimi ustawkami chcecie ponownie oszukać ????.

avatar
~OBŁUDA+
11.12.2023 08:50

Na rynku brak nowego typu szczepionek na Covid-19, ich centralna władza pisu przespała cały ten rok 2023 aby zabezpieczyć nas - a zwłaszcza ludzi chorych i seniorów - w tego typu szczepionki. Nowe szczepy tego wirusa niosą ze sobą kolejne żniwo zachorowań , a nawet śmierci !. Pamiętamy jak ich Rzecznik - który na całe szczęście już odchodzi - RPD mówił nam, iż szczepionki na covid dla dzieci to " eksperyment" !. A ci panowie teraz co to testów na Naszym Rynku nie brakuje czynią sobie coś w rodzaju " taniej reklamy przedwyborczej Wiosna 2024 " !!!!. Szanowni panowie z pisu, GDZIE SZCZEPIONKI przeciw Covid ???????. GDZIE !!!!!.

avatar
~Adaś
11.12.2023 10:17

Co za "piękne" pożegnanie p. Marowieckiego z sektorem prywatnego biznesu. Dla ok. 2mln prywaciarzy wydał nakaz podwyższenia składki ZUS na 2024 o 200zł, tak czytam z komunikatu internetowego. Z ubolewaniem żegnam Pana, nie będę tęsknił, ja przeżyję a Wy młodzi macie kolejny dowód na podwójną moralność tej organizacji. W niedzielę umizgi do społeczeństwa-bogobojność a od poniedziałku kampania szczucia i podburzania kogoś przeciwko komuś lub czemuś z dyspozycją ....... płać i miej Was w opiece. Adaś

avatar
~do Adaś
11.12.2023 17:37

I co tak znowu biadolisz przedsiębiorco - Adasiu? Przecież od stycznia masz obiecane, że „nic co dane nie będzie odebrane”! Czeka na Ciebie 60 tys. kwoty wolnej od podatku. Podniosą Ci zasiłek pogrzebowy do 150% płacy minimalnej. Będziesz miał legalną aborcja do 12 tygodnia ciąży. Zapewnią Ci dostęp do „antykoncepcji awaryjnej” bez recepty. Jak dorobisz się na boku lewego potomka to panienkę pogonisz do roboty, a sam przytulisz 1500 zł. „babciowego”, więc nie płacz o dwie stówy.

avatar
~Zen
11.12.2023 10:45

"Pinokio" teraz mówi, że bardzo walczył o dobro stanu posiadania każdego Polaka ale nie podał ile wynosi moje i każdego innego Polaka zadłużenie na jednego Polaka. A szkoda, że nie podał wyniku z 2015 a obecnego 2023 ? Nie podał też, jak "zadłużył " swoją żonę w działkach, domach, mieszkaniach i obcej walucie ? Komisje to nam dopiero podadzą.

avatar
~Wygraliśmy
11.12.2023 16:26

16,25h rząd Morawieckiego odwołany, jestem szczęśliwy.

avatar
~PYTEK***
11.12.2023 20:44

Szanowni wyborcy Naszej Wschowy proszę mi powiedzieć co jest NIE TAK z tymi ludźmi ???, a mianowicie na rynku testów jest dostatek. kiedy były potrzebne na gwałt ok. 1 - 1.5 temu akcji testowej tych panów nie uświadczyliśmy !!!!-?. Teraz kiedy są na gwałt potrzebne NOWE szczepionki na szalejący nowy Covid-19 i ludzie czekają na nie w kolejkach i zapisach kolejkowych ci panowie co to prezentują tą władzę pisu, którą na Całe Szczęście Nasze w dniu dzisiejszym Sejm Odsunął - oni obłudnie czynią sobie USTAWKĘ na tle testów !!!!. Co to ma być ?. Jak tak można kpić z Nas ?.

avatar
~CO TO MA BYĆ ???
11.12.2023 20:50

Paradoksalnie ta ich akcja z udziałem jak widać emeryta straży pożarnej przypomina mi tak coś co dzisiaj było w Polskim Sejmie - a la " Kabaret" --( EBDTester) !. Wiemy ,że ten pan jest radnym miejskim, że jest emerytem straży pożarnej i dawnym kandydatem pisu na burmistrza Wschowy - Sorry - ale co on robi w starostwie ze starostą ?.

avatar
~DO emeryta +
12.12.2023 09:01

() bowiem do starosty to już szkoda słów , jak widać jest ciągle w ciągu permanentnej kampanii wyborczej. Na litość Boską człowieku !, na rynku brak jest nowego typu szczepionek przeciw nowym zakażeniom Cocid - 19, ludzie oczekują ich w kolejkach i zapisach na zeszyt, jest wzrost zakażeń, a nawet ludzie umierają z tego powodu , a ty jako emeryt tej już ustępującej władzy w Warszawie , czytaj pisu bawisz się na Naszym Lokalnym Rynku w propagandę testów, których jak wiesz - a jak nie wiesz to ci przypominamy jest dostatek !!!!. Ku czemu to czynisz ???. Tak ci śpieszno do tych nowych wyborów samorządowych Wiosna 2024 ?????.

avatar
~Adaś
12.12.2023 10:42

Ad. "Do Adaś" - forumowiczko...., masz rację, co tam dwie stówki, biorę przykład od Ciebie. Po niemiecku w domu zacznę się komunikować a z tymi panienkami...... hm, o Adasiu już tak nie rozmyślaj, z pewnością sen masz zaburzony ? Moje świnie przybierają na wadze i niech tak pozostanie. Pozdrawiam Panią. Adaś

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl