TworzymyGłos Regionu

reklama

Służby przygotowują się do sezonu. Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 o 16:06, autor: 0
Służby przygotowują się do sezonu. Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Wschowskiego. „Dziękuję służbom za dotychczasowe zaangażowanie w pracy na rzecz Powiatu Wschowskiego”, mówił uczestniczący w spotkaniu Starosta Wschowski Waldemar Starosta.

Stan bezpieczeństwa publicznego

Głównym tematem spotkania było omówienie stanu bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Wschowskiego. Przedstawiciele różnych instytucji analizowali bieżące wyzwania i zagrożenia, z którymi mierzy się społeczność lokalna. Wymieniono się również doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat skuteczności dotychczasowych działań prewencyjnych.

Zobacz: Dramatyczne chwile na Jeziorze Sławskim. Policyjny wodniak uratował rodzinę z przewróconej żaglówki

Przygotowania na sezon letni 2024

Podczas posiedzenia dyskutowano również o przygotowaniach do nadchodzącego sezonu letniego. Omówiono plany i strategie poszczególnych służb i instytucji, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom odwiedzającym powiat. Szczególną uwagę poświęcono kwestiom związanym z organizacją imprez masowych, bezpieczeństwem na drogach oraz zagrożeniami pożarowymi.

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl