TworzymyGłos Regionu

Sława. Wirtualna strzelnica w ZSP wyposażona!

Sobota, 10 czerwca 2023 o 17:17, autor: 0
Sława. Wirtualna strzelnica w ZSP wyposażona!

Rozwój technologii przynosi nowe możliwości, a jednym z najświeższych przykładów jest profesjonalny sprzęt strzelecki, który niedawno dotarł do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie. Taki sprzęt otwiera drogę do wprowadzenia nowoczesnej, pełnoprawnej wirtualnej strzelnicy w murach szkolnych. Uczniowie - nie tylko z klas mundurowych - będą mogli rozwijać swoje umiejętności strzeleckie w profesjonalnym i bezpiecznym środowisku.

Zadanie wykonane przez AUTOCOMP MENAGMENT Sp. z o.o.

Do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie trafił sprzęt za kwotę 159.000,00 zł. Wykonawcą zadania była firma AUTOCOMP MENAGMENT Sp. z o.o. ze Szczecina.

Przyszłość edukacji strzeleckiej

Wirtualna strzelnica to przyszłość edukacji strzeleckiej, zapewniająca uczniom bezpieczną i kontrolowaną przestrzeń do nauki i praktyki. Jest to inwestycja nie tylko w ich indywidualne umiejętności, ale także w bezpieczeństwo.

Źródło: slawa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl