TworzymyGłos Regionu

reklama

Politycy PiS grzmią: „Stop niszczeniu Polski”. W niedzielę odbędzie się spotkanie z Astem i Rafalską

Sobota, 27 stycznia 2024 o 12:28, aktualizacja Sobota, 27 stycznia 2024 o 13:03, autor: 46
Politycy PiS grzmią: „Stop niszczeniu Polski”. W niedzielę odbędzie się spotkanie z Astem i Rafalską

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia, w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie otwarte, zorganizowane przez lubuskich polityków Prawa i Sprawiedliwości. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 12:30 w Hotelu Ruben przy al. Konstytucji 3 Maja 1a. Inicjatywa ta nawiązuje do wcześniejszych protestów w stolicy, podczas których sympatycy partii wyrażali swoje niezadowolenie z obecnej sytuacji politycznej w kraju.

Wolność słowa i media pod lupą polityków PiS

Spotkanie ma dotyczyć wolności słowa oraz stanu wolnych mediów w Polsce. Uczestnicy będą poruszać kwestie, jak sami twierdzą, „zamachu na wolne media” oraz rzekomych bezprawnych działań Ministra Sienkiewicza. W agendzie znajdują się również tematy dotyczące Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika oraz zarzutów łamania Konstytucji RP przez obecne władze.

Elżbieta Rafalska i Marek Ast zapraszają

W spotkaniu wezmą udział m.in. Europoseł Elżbieta Rafalska oraz Poseł Marek Ast. Grzegorz Maćkowiak, sekretarz lubuskich struktur PiS, podkreśla, że spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych: „Spotkanie otwarte dla wszystkich, którym nie jest obojętna Nasza Ojczyzna. [...] ważą się losy Naszej Ojczyzny, nie możemy pozostać obojętni.” Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o kontakt poprzez SMS na numer 783 577 222

Źródło: PiS Lubuskie

Foto: Tomasz Kłosowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (46)

avatar

avatar
~xws
27.01.2024 14:01

Jak widze Mejze to mi sie odbija delikatnie mowiac

avatar
~To już jest chore
27.01.2024 15:44

Za wszelką cenę znów chcą się dorwać do koryta. Ale ich przypiliło, jak im zakręcono kurek z gotówką. Jęk i skowyt....

avatar
~Lobo
27.01.2024 17:42

Nikt po 1989 roku nie zniszczył tak kraju jak pisiorki! Dojną Polskę racz pddać nam Panie! I o to chodzi!

avatar
~do Lobo
27.01.2024 22:53

Popytaj dzieciaku swoich rodziców o Balcerowicza, Lewandowskiego, Buzka oraz Tuska 2007-2014. Bez tej wiedzy o historii swojego kraju, każdy głupek wciśnie ci ciemnotę bez mrugnięcia, a ty łykniesz ją jak pelikan i to bez popijania. Kto nie chce pamiętać historii, ten dostanie od niej jeszcze mocniejszego „kopa” w szlachetne zakończenie pleców.

avatar
~Gg
27.01.2024 17:46

Brawo PIS

avatar
~LITOŚCI !!!!
27.01.2024 23:27

RATUNKU, POMOCY ....... na litość Boską, czy oni Boga się ni BOJĄ ???-!. Czy oni się nie wstydzą??? - czy oni wiedzą co to jest Honor, Bóg i Ojczyzna i szacunek do drugiego człowieka - bliźniego swego????. To już o pomstę do NIEBA PROSI !!!!!. NIGDY czegoś takiego jak ta partia, co to nadużywa pojęcia PRAWO , nie wspomnę o pojeciu SPRAWIEDLIWOPŚĆ !!!!!. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
~CO....!?
28.01.2024 05:04

Oni znów tu ...!?. Jak wam nie wstyd , tym co wymienili z imienia i nazwiska i tym pozostałym !?. Sarkastycznie mówiąc; - Wstydu nie macie ?.

avatar
~DO<>(Gg)
28.01.2024 05:09

A ty się z kim na głowy zamieniłeś ?. A fe, A fe, Feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....z tobą i tym pisem !.

avatar
~Wschowianka
27.01.2024 18:09

Nigdy więcej PiS ! Nie dociera do grabieżców, niszczycieli ,kłamców ,że ich czas się skończył ?!

avatar
~marek
27.01.2024 19:28

postkomunistyczne dziaderstwo chce układać przyszłość młodemu pokoleniu

avatar
~TAK<."dziaderstwoplus"
28.01.2024 17:35

Czy poseł Ast na tym spotkaniu poda nam dane , np. o "liście milionerów pis plus"?, o " Liście Willa plus "?, o danych z podsłuchy Pegasusem pis plus?, koto jest winny bublom odnośnie maseczek, respiratorów z miliony od handlarza bronią ?, o milionach - miliardach jakie jego totalna partia pisu wyrzuciła w BŁOTO w sprawie bubli inwestycyjnych, a la ELEKTROWNIA , Stępka w Szczecinie , braku OBWODNICY we WSCHOWIE , itd. itd itd..... sa tego setki <> i co ten poseł z Komisji Sprawiedliwości ówczesnego pis Sejmu Na powie ???,, bez ściemy, bez dukania i bez przekazów dnia z Nowogrodzkiej<>tak od siebie <> na siłę własnej inteligencji !!!. I co pośle z pisu <> jak można bronić listy milionerów tvppisplus ???, jak można ronić osób prawomocnie skazanych na 2 ZK ???. jak mozna z przestępców kryminalnych czynić - o zgrozo - "bohaterów politycznych pisp plus " ?????. O ZGROZO - co wy jeszcze nam próbujecie uczynić ????.

avatar
~Nie wybieram PISu
27.01.2024 19:54

Brakuje koryta+ co? Boli oj boli, słychać wycie - znakomicie. Cóż zrobić - zmiany, zmiany, zmiany. Panie Ast Pani Rafalska czas powoli żegnać się z ciepłymi miejscówkami.

avatar
~Gekon
27.01.2024 21:06

Nie rozumiem, czego nie rozumieją poseł Ast, poseł Mejza, posłanka Rafalska i inni... Łamanie prawa? Kadry? Stosunek do UE (IV Rzeszy)? Dziękujemy Państwu za Waszą służbę dla Ojczyzny! Żegnamy Państwa!

avatar
~Luk
27.01.2024 22:27

Widzą już sami, że nie ma dla nich ratunku a ich wielki wódz sam ich pogrąża z dnia na dzień... oprócz nich chyba juz nikt nie wierzy w to co mówią.

avatar
~PIXXIplus***
27.01.2024 23:20

Kto mi z pisu powie co to jest PRAWO, a co to jest SPRAWIEDLIWOŚĆ ???. Czy analfabetyzm jest ich guru w nauczaniu znajomości z Polskiej Konstytucji ?. Czy istnieje po 15.10 - cos takiego jak partia od prawa i od sprawiedliwości ???. Czy na tym spotkaniu będą rozdawane czeki tekturowe z kwotami , np, w setkach tysięcy złotych dla potrzebujących pomocy ???. Czy lista ich "milionerów" dołoży się do WOŚP ????. Jak długo mają stosować taktykę Obłudy, Cynizmu I Fałszu patrząc nam prosto w oczy ????. Czy pis nauczył się Kodeksu Karnego Wykonawczego i Karnego???? - co to jest , np. prawomocny wyrok skazania na odsiadkę 2 lat ?????? .. NIGDY na coś takiego co sie zwie pis...!!!!!!!

avatar
~Jedna partia jeden przywódca jedna telewizja
28.01.2024 13:23

Powiem ci . Prawo to Tusk i Bodnar . Sprawiedliwość to czystki porządki które robi Tusk i Bodnar w imię totalnej niepraworządności . W skrócie wygląda to na demontaż Państwa które Tusk i Bodnar robią dla Niemiec i Rosji . To ponad twój rozum . Pixidixi to jest smutne ale prawdziwe . Wiem że ty tego nie ogarniasz . Nie patrzysz globalnie . Widzisz czubek swojego nosa. Więc pigułka po , aborcja , WOŚP to twój problem no i Mejza .... .

avatar
~PAN( jedna partia... i coś tam...)
28.01.2024 17:42

Czy ty z takim stopniem IQ to tak na co dzień możesz bez specjalnego opiekuna funkcjonować ?. Straszne, że tacy są jak ty w dzisiejszych czasach w normalnym ludzkim obiegu? . Straszne i Żałosne - Obyś tylko nie skorzystał w przyszłości z Darów - Naszych Darów WOŚP _!!!.

avatar
~Jacek
28.01.2024 12:06

W czasie spotkania darmowe porady prawne jak przepisać majątek na najbliższą rodzinę żeby nie mogli nic odebrać i pogadanka na temat " jak sobie radzić po likwidacji programu KORYTO +"?

avatar
~Bronisław Beton Baton
28.01.2024 13:30

Pis wstydu nie macie, tak zrujnowaliście kraj, sądy, media, nakradliście w spółkach, agencjach, instytutach. Prokurator rozliczy

avatar
~ewenement plus***
28.01.2024 17:55

Czy jest druga taka partia, tacy ludzie co to stosując ogólnonarodową szczujnię, mając w nazwie coś takiego jak "prawo", a z drugiej strony "sprawiedliwość" przez ponad osiem ostatnich lat Polki i Polacy tak zniszczyć Polskie Prawo, Polskie Sądownictwo, Polskie Służby Specjalne, Prokuraturę , Konstytucją i Trybunał Konstytucyjny ????=++= przy tym mając we władaniu totalnym publiczna telewizje, czytaj yvppisplus, i publiczne radio , czytaj radipispus !!!. Jest, Obecna OPOZYCJA 13 GRUDNIA w Polsce co to gardziła UE, Brukselą, Niemcami i wszystkimi sąsiadami DZISIAJ ta partia i poseł Ast stosują śmiało i otwarcie swoją własną politykę w stylu " ULICA i ZAGRANICY " - teraz oni o od samego prezydenta, po przez prezesa pisu na Morawieckim i poszczególnych posłach skończywszy SKARŻĄ na Nasze Państwo do tej " wyimaginowanej UE" , do tej " szmaty" !!!!. Na kogo? ; - NA NA WOLNYCH POLAKÓW !!!. Co za wstyd panie pośle, pani posłanko !!!!. CO ZA WSTYD !!!!!. I wy do Nas z takim Hasłem ? <> a co z KONSTYTUCJĄ jak przestępców i milionerów tvppisplus BRONICIE , a nie ma WAS na AKCJI WOŚP !!!!!. CO za wstyd . co za wstyd !!!!!!!

avatar
~Na litość Boską ***
28.01.2024 18:24

Czy oni Boga się nie boją ?. Jak ich traktować w przestrzeni publicznej?. Litości - chroń nas od takich !!!. Już niedługo 07.04..... pokażmy im, że dobrze być uczciwym i kochać bliźniego jak siebie samego !!!!. Nauczmy ich tego !!!!.

avatar
~Zen
28.01.2024 18:03

Czy zapłaciliście za pobyt ze swojej kieszeni czy znowu za pieniądze oddane wam w podatkach przez podatnika ? Lekko przyszło to i lekko wydane. Komisje Sejmowe was rozliczą, za wszystkie wasze przekręty.

avatar
~Dramat
28.01.2024 18:52

Ludzie poszli do wyborów bo powiedzieli głośno - STOP niszczeniu Polski. Nigdy więcej PiS-owców. Czego wy nie rozumiecie, już nikt was nie chce.

avatar
~"STOP SZCZUJNI PLUS"
28.01.2024 21:20

STOP szczujni w waszym wydaniu !!!. Polki i Polacy ostanie osiem lat nic więcej tylko jedna wielka - totalna szczujnia; - szcujnia z Nowogrodzkiej; - szczujnia z tvppisplus; - szczujnia w walce z NAMI, Naszym Wolnym Radosnym JA!!!: - walka z Naszą Akcją Narodową o zasięgu światowym, tj WOŚP !!!!. My teraz , a z nami cały świat , Bruksela, UE, - wróciło wojsko i policja do Wielkiego Świętowania Naszego Jedynego na Ty Świecie Święta jakim jest radość Naszych Serc od Dziecka - do Dziadków - zbieramy z radością na Nasz Słuszny Narodowy CEL - ZDROWIE od młodego do starego !!!!!!. A ta jakże mierna grupa - grupa bez serca i miłości, bez radości śmie nam zakłócać NASZE ŚIĘTO i występuje z tym sarkastycznym pseudo HASŁEM --- Hasłem ich upadku moralnego !!!!. Jak wam nie jest wstyd, że inni się radują wokół was, a wy startujecie z ta swoją polityczną, ideologiczną SZCZUJNIĄ !!!!. Czy was nie stać na radość i pomoc innym .....>>> PYTANIE; - ilu z was, waszych rodzin korzystało z Naszego Sprzętu - sprzętu WOŚP ?????. Nie wstyd wam !!!!p-?.

avatar
~TRZY MAŁPKI...
28.01.2024 21:53

My tu mamy Wielkie Święto - Święto WOŚP !!!. Z nami cały Świat ze wszystkich Kontynentów ; radość serc, radość dzieci, radość Nas dorosłych, że niesiemy z sobą i z tym co robimy dla innych MIŁOŚĆ - WOLNOŚĆ i ZABAWĘ !!!!. A oni jak te TRZY MAŁPKI - nie widzę, nie słyszę - bez słowa radości i miłości dla bliźniego swego !!!!. My do nich z radością i sercem na dłoni, a oni - ludzie tej partii pisu - nawet teraz NAS NIE WIDZĄ, NIE SŁYSZĄ iiiii z podwójną wściekłością ATAKUJĄ !!!!. I w imię czego?, a no jak widać po ich wściekłych hasłach wszystko aby odzyskać utracone 15.10 ich " koryto władzy" i nieograniczony dostęp do Naszych Publicznych Pieniędzy !!!!!. To ich boli, na to zbiorowo chorują i strach - strach przed dalszymi ich rozliczeniami !!!! - strach - strach przed Komisjami Śledczymi !!!. TO ICH zbiorowo boli !!!!. Już nie długo, już 07.04 odzyskamy to co nam zabrali !!!!. Pamiętajcie Polki i Polacy !!!.

avatar
~do TRZY MAŁPKI
29.01.2024 11:06

MIŁOŚĆ! - WOLNOŚĆ! i ZABAWA! + tabletka z automatu „DZIEŃ PO”! A jak nie zadziała to będą jeszcze trzy miesiące na SKROBANKĘ! I to wszystko dla Waszych siostrzyczek od 15+! Znaczy się „RÓBTA CO CHCETA”, a później się zobaczy!

avatar
~DO ~(~do Trzy Małpki)
29.01.2024 12:40

Ty - słuchaj noty !, u jakiego dealera się zaopatrujesz w to coś co cię tak je........... ????. Wali od ciebie, że aż po za monitorem szarpie !. Wy tak wszyscy macie tą alergię na WOŚP ???- a jak trwoga to do Pana Boga i na sprzęt zakupiony przez WOŚP !!!!.

avatar
~Lechosław
29.01.2024 12:57

I kto to mówi !! Niszczenie ? Zalosne ...

avatar
~Joanna
29.01.2024 14:10

Oni lubią tzw. samozaoranie, dlatego w niedzielę wośpową takie spędy robią :-)

avatar
~"nikczemny mechanizm pixxi"
30.01.2024 08:49

Ani słowa o ponad 8 letnich niezliczonych pisowskich AFERACH!. Ani słowa o ostatnie AFERZE tzw. "Garażowych akta Prokuratorskich" w jednej z Prokuratur - propisowskich w woj. lubelskim !. Magazyn z Garażu niewygodnych - wstydliwych akt prokuratorskich spraw dotyczących ludzi z pisu nie rozpoznanych przez lokalnego propisowskiego prokuratora w GARAŻU !. Tak pisowska władza przez te ostatnie osiem lat ścigała i ujawniała afery w swoich szeregach !!!. Szok i ptawda o tym systemie wyimaginowanej pisowskiej władzy !!!!. I teraz ten poseł lokalnego pisu śmie coś do nas ":dukać......" : _ Żenada na lata !!!.

avatar
~krzysztof
29.01.2024 15:00

Co oni zrobili z wieloma Polakami przez ostatnie lata? Znałem kiedyś miłego katolika , właściciela rodzinnego sklepu. Wierzył w Pana Boga. A teraz wierzy w PIS. Aż przykro patrzeć co z niego się zrobiło. Mało po rękach nie całuje Asta i innych z wiadomej partii. Wmówiono mu, że tylko on jest prawdziwym katolikiem i Polakiem. I że słowa i pomysły partyjniaków są przekazane im tajemnie przez niebo. Nawet katolickie unieważnienia długoletnich małżeństw są w porządku chociaż cuchnie to na odległość. Co wy zrobiliście z Polską , co zrobiliście z moimi Rodakami?

avatar
~Ast?
29.01.2024 22:22

Czy Pan Ast wrzucił złotówkę do puszki?(ha,ha)

avatar
~Haha
29.01.2024 23:06

Słychać wycie-znakomicie

avatar
~WIRTUALNY ŚWIAT POSŁA (A)!
30.01.2024 09:05

TAK WYGLĄDA SYNDROM UOPADAJACEJ PARTII i MORALNOŚCI TYCH LUDZI - czytaj funkcjonariuszy lokalnych na usługach Nowogrodzkiej !. Aż się ze szczęścia popłakałem na ich żałosny upadający widok - miny bezcenne i ten ich poseł nr 1 z desantu do województwa lubuskiego ( M jak m) !. Krótko mówiąc świat partii i ich - świat wyimaginowanego prezesa z Nowogrodzkiej i oni, wyjechali w Polskę z hasłem "OPOZYCJA pixxi ULICA i ZAGRANICA i Narodowej Szczujni" !!!. My - Cała Polska Ludzi Normalnych na wesoło, na radośnie z muzyką i piosenkami radości na ustach w dobrej sprawie WOŚP, a oni z ustami pełnych frazesów, obłudy, pazerności i życia na Nasz Koszt !!!!!. Co za MORALNY UPADEK TYCH LUDZI !!!. Jesteście żałośni i aż przykro na was patrzeć!!!!. Wasze zło przegrało i nie wróci więcej - i żadne emeryty mundurowe wam w tym nie pomogą, ani postprokuratorzy i sędziowie pixxi !!!!!. Z Bogiem !!!!

avatar
~Maciek
31.01.2024 00:37

TO syndrom odstawienia.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl