TworzymyGłos Regionu

Policjantka ze Wschowy zdobyła brąz na Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie!

Poniedziałek, 12 czerwca 2023 o 10:26, autor: 6
Policjantka ze Wschowy zdobyła brąz na Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie!

W sobotę, 10 czerwca, zalew Mietkowski (województwo dolnośląskie) zamienił się w arenę zmagań najwytrzymalszych policjantów. To tutaj 193 funkcjonariuszy z różnych zakątków Polski stanęło do rywalizacji w Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie. Konkurencje były skrojone na miarę prawdziwych iron manów i iron women. Uczestnicy mieli do pokonania dystanse 1/4 lub 1/8 Iron Man, które włączały pływanie, jazdę na rowerze i bieganie.

Sukces sierżant Sandry Kowalczyk

Reprezentantka Komendy Powiatowej Policji we Wschowie, sierżant Sandra Kowalczyk, zaprezentowała się znakomicie. Startując na dystansie 1/8 Iron Man zajęła trzecie miejsce w kategorii OPEN kobiet. Wyścig sierżant Kowalczyk rozpoczęła od pływania na dystansie 475 metrów, po czym przystąpiła do rowerowego etapu na 22,5 kilometra, by na koniec przebiec 5,25 kilometra.

Wyróżnienia dla najlepszych zawodników

Po zaciętej rywalizacji, której nie ułatwiała wysoka temperatura, zawody ukończyło 189 sportowców. Trójka najlepszych zawodników w każdej kategorii została nagrodzona pucharami Komendanta Głównego Policji.

Sport i służba

Dla sierżant Sandy Kowalczyk, dzielnicowej rejonu I we Wschowie, nie jest to pierwszy sukces na tym poziomie. Swoją pasję do sportu łączy z codziennymi obowiązkami w Policji, co przynosi jej wielką satysfakcję. Wieloletnie doświadczenie w triathlonie oraz ciężka praca, jaką wkłada w treningi, po raz kolejny przyniosły efekty. Nie ma wątpliwości, że to jeszcze nie koniec jej sportowych osiągnięć.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Magdalena
13.06.2023 06:02

Gratuluję pani Sandro

avatar
~Lidka
13.06.2023 09:17

Gratulacje

avatar
~Nooo
13.06.2023 09:36

To napewno coś lepszego niż ganiać za małolatami za 1 gram marihuany albo mandaty wstawiać za palenie papierosów pod szkoła

avatar
~Wschowianin
16.06.2023 10:55

Bardzo gratuluję bo to wielkie osiągnięcie poprzedzone na pewno nie leżeniem przed telewizorem, często się mijamy na trasach rowerowych, na plaży w Lginiu, dlatego mogę też powiedzieć że t pani ma ładne tatuaże , jednak mimo to że są ładne wiele osób uważa że szkoda niszczyć naturalne piękno tatuażami jakimikolwiek . A wy jak sądzicie ?

avatar
~DO POWYŻEJ
16.06.2023 11:24

Kto takie osoby przyjmuje do policji ?. To jakaś totalna masakra !. "Wschowianin" o jakich ty piszesz " ładnych tatuażach....."?. No chyba, że się dzisiaj przyjmuje do tej policji jak leci - nie ważne kto i co ze sobą reprezentuje i jak wygląda !. Totalna masakra jak wygląda dzisiejszy policjant - policjantka !.

avatar
~Zen
16.06.2023 12:05

Za wynik sportowy gratuluję, za estetykę własnego ciała minus.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl