TworzymyGłos Regionu

reklama

Pływalnia, kręgielnia i wiele więcej! W Sławie powstaje O.K. Park

Piątek, 29 marca 2024 o 10:27, aktualizacja Sobota, 30 marca 2024 o 09:50, autor: 6
Pływalnia, kręgielnia i wiele więcej! W Sławie powstaje O.K. Park

Sława wkrótce wzbogaci się o nową, dużą atrakcję. O.K. Park, który powstanie na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, ma być miejscem, gdzie mieszkańcy oraz turyści znajdą szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu.

O.K. Park w Sławie: nowe centrum rozrywki i wypoczynku

Według zaprezentowanych wizualizacji, O.K. Park zapowiada się jako duży kompleks, w którego skład wejdą różnorodne obiekty. Planowana sala zabaw dla dzieci, pływalnia, kręgielnia, restauracja, strefa spa, pokoje hotelowe oraz sala konferencyjna mają sprawić, że będzie to miejsce atrakcyjne dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań.

„Nowy obiekt prócz oferowania ponad 30 komfortowych pokoi, zaprosi Was do czterotorowej kręgielni, stylowego baru ze stołami bilardowymi, mini basenem ze strefą spa oraz dużej sali zabaw dla dzieci. Nie zabraknie tam również miejsca, gdzie będzie można zasmakować wyjątkowych dań. Co sprawia, że ta inwestycja będzie wyjątkowa? Chociaż na razie inwestor owija w tajemnicę charakter przedsięwzięcia, możemy zdradzić, że ma on głęboki związek z naturą i pasją, która napędza inwestora - firmę Hajduk” - czytamy w komunikacje opublikowanym przez Urząd Miejski w Sławie.

Inwestycja, która budzi zainteresowanie

Inwestycja w Sławie cieszy się już zainteresowaniem przedsiębiorców, co może świadczyć o rosnącym potencjale inwestycyjnym miasta.Według wstępnych informacji budowa O.K. Parku rozpocznie się w najbliższych miesiącach.

Zobacz: Sala widowiskowa w Sławie uroczyście otwarta. Burmistrz Sadrakuła: „Spełniło się moje marzenie”

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Mieszkaniec
29.03.2024 12:11

A u nas we Wschowie nawet nie ma porzadnego boiska, dwa klepiska. Boczne boisko dramat.. kiedys można było trenowac

avatar
~misiek
29.03.2024 14:43

Zacząłem czytać tytuł i już myślałem, że to kolejna, przedwyborcza obietnica Antkowiaka.

avatar
~Observer
29.03.2024 17:41

Może autor tego Newsa pokusiłby się o info... w którym miejscu SCKiW ma być zlokalizowana ta inwestycja??

avatar
~Sława
31.03.2024 07:37

W ostatnim wolnym . Została plaża i skrawek pola namiotowego . Reszta to beton i stelaże.

avatar
~Autorka
29.03.2024 17:48

Wciaz sie dziwie dlaczego wciaz taki problem dla burmistrzow oraz radnych zadaszyc basen i zrobic nawet bardzo podstawowe centrum plywackie??????? Nie musi byc od razu aqua park. A moze byc miejsce na nauke plywania oraz rehabilitacje

avatar
~Janek Pradera
29.03.2024 19:44

Czy to prywatna inwestycja z prywatnej kasy z którą burmistrz nie ma nic wspólnego? Kto przekazał informacje że cieszy się zainteresowaniem inwestorów?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl