TworzymyGłos Regionu

reklama

Planujesz grilla w Parku Wolsztyńskim na majówkę? Oto, co musisz wiedzieć

Wtorek, 30 kwietnia 2024 o 11:43, aktualizacja Wtorek, 30 kwietnia 2024 o 11:57, autor: 8
Planujesz grilla w Parku Wolsztyńskim na majówkę? Oto, co musisz wiedzieć

Majówka to czas, kiedy wiele osób szuka sposobu na miłe spędzenie czasu na łonie natury. Park Wolsztyński we Wschowie oferuje możliwość organizacji ogniska lub grilla w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach, ale wymaga to spełnienia pewnych formalności.

Jak zgłosić chęć grillowania?

Władze miejskie przypominają, że każdy, kto planuje skorzystać z przestrzeni parku na grillowanie lub ognisko, musi wcześniej zgłosić swój zamiar. Proces zgłoszenia jest prosty i odbywa się za pośrednictwem wiadomości SMS.

Zobacz: Majówka we Wschowie. Sprawdź, co się będzie działo!

Procedura zgłaszania

  1. Wyślij SMS na numer 695 379 400.
  2. Podaj swoje dane kontaktowe i wybrany termin realizacji planów.
  3. Zwróć uwagę, że korzystanie z miejsca na ognisko lub grill jest dozwolone tylko w godzinach od 7:00 do 22:00.

Zobacz: Park Wolsztyński we Wschowie otwarty! Burmistrz Antkowiak: „To będzie miejsce spotkań”

Regulamin i zasady korzystania

Osoby zainteresowane korzystaniem z przestrzeni grillowej w Parku Wolsztyńskim powinny także zapoznać się z pełnym regulaminem dostępnym na stronie prawomiejscowe.pl.

Zobacz: Dzień Wiosny we Wschowie. Mieszkańcy świętowali w Parku Wolsztyńskim (FOTO)

Źródło: UMiG Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~G.
30.04.2024 12:09

Miło by było gdyby po tej 22. do parku czasem zajrzał jakiś patrol. Niezwykłe rzeczy tam się dzieją.

avatar
~Ja
30.04.2024 17:00

Obawiam się, że na to stado zacpanej młodzieży jeden patrol by nie starczyl.

avatar
~Pan grill
30.04.2024 12:15

A czy można zamówić produkty na grilla ?

avatar
~Urszula Chudak
30.04.2024 14:57

Ja również w sprawie 1 maja, ale nie w kontekście grillowania. Otóż tego dnia, obchodzimy okrągłą, bo 20 rocznicę wstąpienia przez nasz kraj w struktury Unii Europejskiej. Sporo skorzystaliśmy z tego faktu, nawet nie ma potrzeby wymieniania korzyści - a ile było dofinansowań unijnych w naszym powiecie wschowskim i gminach wchodzących w jego skład! I tak nic? I tak cicho? Żaden z włodarzy nawet nie zająknął się w tym temacie? Proszę wejść na lubuskie.pl. Tam pamiętano i to bardzo. Ja w każdym razie czuję się dumną polką, wschowianką i europejką również. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało.

avatar
~Do powyżej ***
30.04.2024 15:36

Co to ma być ?. C.d. kampanii do wyborów samorządowych, czy cuś ...... ?.

avatar
~Dumny Polak
30.04.2024 15:46

Czy mamy tu - u p. Ch.U - z nowym gatunkiem patriotyzmu lokalnego ?. BA - To prawie jak zaściankowa nadgorliwość i samouwielbienie ..... . To się mówi aktywność medialna - o wszystkim i o niczym ... . PYTANIE;;;; - co będzie 30 maja i jaki to będzie patriotyzm ?. Podejrzewam, że zaraz będzie reakcja - uderz w stół, a nożyce się odezwą .... . I to wszystko - może - przez tą temperaturę ok. 29 - 30 stopni C - a może i nie ?.

avatar
~Adaś
30.04.2024 16:53

Ad. "U.Ch." - forumowiczu....., dziękuję Pani, że i ten temat Pani poruszyła, bardzo ważny, bo to nie taka sobie gadanina kijem po kratach a epokowe wydarzenie w dziejach Polski. Nigdy jeszcze nie byliśmy tak ważnym krajem, tak bogatym krajem, tak zbliżonym krajem do Europy, w przecież swej bardzo długiej historii istnienia państwa. Dlatego - cyt. " Idziemy tam, by powiedzieć temu wszystkiemu nie, ale nie mówimy nie, bo jesteśmy dzisiaj na tak" jest sporym afrontem wiadomej grupy politycznej o niezrozumiałej dwuznaczności....... większość na nie, wynagrodzenie i prerogatywy na tak (dla siebie). Może to jest tylko tyle, może oczekiwania były znacznie większe ale z pewnością te roczniki co to pamiętają biedę z lat 50-90 wiedzą, co bogata część świata dla nas zrobiła. Bez UE w dalszym ciągu bylibyśmy krajem z wschodnim zacofaniem i mizerią Kremla. A dokładnie z dzisiejszego dnia 30.04.2024, jadąc do pracy ...... dwudziestoparoletnia dziewczyna, uśmiechnięta, w okularach Ray-Bana, z "jabłuszkiem" przy uchu, w porsche cayenne na całkiem przyzwoitej nawierzchni m. Wschowa oddawała się przyjemności jazdy ...... czy byłoby to możliwe bez integracji z UE ? Starsi, rozsądni wiedzą, że to co aktualnie mamy to zasługa samych Polaków i UE za stworzone nam możliwości. Adaś

avatar
~Urszula Chudak
30.04.2024 22:05

Panie Adasiu - jak już mówiłam - z pańskiego komentarza coś wynika, o czymś on mówi. Dwa poprzednie, nawet nie warto komentować. Bardzo niemądre, starające się obrażać i jak zwykle o niczym. Widocznie wyżej pewnego schematu, komentator nie może się wznieść.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl