TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowa organizacja ruchu w Sławie. Zakaz zatrzymywania się i postoju na wybranych ulicach

Środa, 05 czerwca 2024 o 11:18, aktualizacja Środa, 05 czerwca 2024 o 11:28, autor: 2
Nowa organizacja ruchu w Sławie. Zakaz zatrzymywania się i postoju na wybranych ulicach

Od dzisiaj w Sławie obowiązuje nowa organizacja ruchu w obrębie dróg gminnych. Zmiany mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa zarówno dla pieszych, jak i kierowców.

Zmiany na wybranych ulicach Sławy

Nowe zasady obejmują następujące ulice:

  • Franciszka Niewidziajły
  • Jeziorna
  • Zacisze
  • Energetyczna
  • Parkowa
  • Leśna
  • Słoneczna
  • Prosta

Na tych drogach obowiązuje zakaz zatrzymywania się i postoju. Nowe przepisy będą obowiązywać każdego roku od 1 maja do 30 września. Dla oznakowania nowych zasad wprowadzono znaki pionowe B-36. „Wszystkich kierujących prosimy o zapoznanie się z informacją i dostosowanie się do wprowadzonej stałej organizacji ruchu” - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Sławie.

Zobacz: Powrót strefy płatnego parkowania w Sławie. Co warto wiedzieć?

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Wojtex
05.06.2024 13:46

Komunikat dla turystów: Nie mamy miejsc do parkowania i co nam państwo zrobią ? Najlepiej omijać Sławę z daleka, bo jeszcze mandat wlepią. Kolei nie ma, a autobusy ... bez komentarza.

avatar
~Observer
12.06.2024 08:42

Wszem i wobec od dawna wiadomo, iż miejsc do parkowania jest w Sławie zdecydowanie za mało!! UWAGA DO UM W SŁAWIE... Może by tak zamiast pokazywać w powyższym artykule te same znaki drogowe na ulicach, sporządzić i opublikować mapkę z zaznaczeniem ulic (bądź ich odcinków) na których obowiązywać mają te ograniczenia??! Moim zdaniem - byłoby to bardziej czytelne!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl