TworzymyGłos Regionu

Nowa kostka przy szkole w Łupicach (FOTO)

Czwartek, 03 sierpnia 2023 o 11:23, aktualizacja Czwartek, 03 sierpnia 2023 o 11:57, autor: 0
Nowa kostka przy szkole w Łupicach (FOTO)

W Łupicach, obok budynku Szkoły Podstawowej, aktualnie prowadzone są prace modernizacyjne. Głównym celem tych działań jest poprawienie jakości chodnika, co znacząco wpłynie na bezpieczeństwo i komfort użytkowników, zwłaszcza uczniów korzystających z tej ścieżki.

Detale prac

Pracownicy gospodarczy Urzędu Miejskiego w Sławie zajmują się układaniem nowej kostki brukowej. Przewiduje się, że łączna powierzchnia tego chodnika wyniesie 270 m². Dodatkowo zostanie również wyłożone 60 m.b. obrzeży, co z pewnością przyczyni się do lepszego wykończenia i trwałości całej inwestycji.

Zakończenie prac wkrótce

Mieszkańcy Łupic i okolic mogą spodziewać się, że prace zakończą się w planowanym terminie. Według zapewnień wykonawcy, zakończenie inwestycji przewidziane jest na przyszły tydzień. Dzięki temu uczniowie oraz inni mieszkańcy będą mogli korzystać z odnowionego chodnika jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.


Źródło: Slawa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl