TworzymyGłos Regionu

reklama

Norbert Wronka wystąpi na Festiwalu w Opolu! Wielki debiut mieszkańca Dębowej Łęki

Wtorek, 21 maja 2024 o 16:34, aktualizacja Wtorek, 21 maja 2024 o 16:51, autor: 7
Norbert Wronka wystąpi na Festiwalu w Opolu! Wielki debiut mieszkańca Dębowej Łęki

Norbert Wronka, młody wokalista z gminy Wschowa, znany z programu The Voice of Poland, wystąpi w prestiżowym konkursie "Debiuty" na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. „Oglądajcie wszyscy, kibicujcie i wysyłajcie sms. Każde dobre słowo w tym momencie jest dla mnie bardzo bardzo ważne. Ja Was nie zawiodę!” - deklaruje Norbert.

Artystyczna Rada Festiwalu w Opolu wyłania najlepszych

Rada Artystyczna powołana przez Telewizję Polską i Miasto Opole ogłosiła uczestników tegorocznych konkursów "Debiuty" i "Premiery". Festiwal w Opolu, który odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca, tradycyjnie przyciąga największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz obiecujących debiutantów. Koncerty "Debiuty" i "Premiery" będą transmitowane pierwszego dnia festiwalu, to właśnie wtedy na antenie TVP zobaczymy Norberta Wronkę.

Znani i debiutujący artyści na scenie Opola

W konkursie "Premiery" wystąpi 10 znanych wykonawców, w tym m.in. Alicja Szemplińska, Lanberry, Piotr Cugowski, oraz Tatiana Okupnik. Na szczególną uwagę zasługuje również konkurs "Debiuty", w którym Norbert Wronka zmierzy się z innymi utalentowanymi artystami, takimi jak Klaudia Marzec, Zalia, Lou Lou Safran, Iga Kozacka i Wojtek Stefanowski. Debiutanci wykonają piosenki Czesława Niemena.

Zobacz: Norbert Wronka walczy z nienawiścią, lękiem i strachem. Nowa piosenka „Nie mów” już dostępna

Marzenie Norberta Wronki staje się rzeczywistością

Norbert Wronka nie kryje radości i ekscytacji związanej z występem w Opolu. "Festiwal w Opolu to było od zawsze moje marzenie - jak myślę każdego wokalisty. To najbardziej prestiżowy festiwal w Polsce, większość polskich gwiazd właśnie tam debiutowała," mówi młody wokalista.

Intensywne przygotowania i nowe wyzwania

Wronka przygotowuje się do tego występu od dłuższego czasu, równocześnie pracując nad swoim autorskim materiałem. "U mnie ostatnio jest bardzo intensywnie muzycznie. Cały czas pracuję nad autorskim materiałem, jeden z singli „jak z pinteresta” ukaże się w ten czwartek (23.05)", dodaje.

Reprezentant Dębowej Łęki z dumą

Norbert podkreśla, jak ważne jest dla niego reprezentowanie swojej rodzinnej miejscowości. "Myślę, że to też historyczny i ważny moment dla gminy i powiatu wschowskiego, bo chyba nikt nigdy nie występował na tej scenie i nie osiągał takich sukcesów na szczeblu muzycznym. Cieszę się i z dumą reprezentuję Dębową Łękę - zawsze będzie dla mnie bardzo bliska," mówi z młody wokalista.

Zobacz: Norbert Wronka wystąpił na Dzień Kobiet. „Chciałbym podziękować mieszkańcom Wschowy za wsparcie”

Wielka scena, wielkie emocje

Norbert jest gotowy na wyzwanie, jakim jest występ na opolskiej scenie. "To ogromna scena, miliony widzów i ciężki repertuar, bo koncert debiutów jest w tym roku przeznaczony Czesławowi Niemenowi. Ale ja lubię wyzwania i lubię jak coś się dzieje," podkreśla Wronka, zapowiada, że jego występ będzie wyjątkowy i emocjonalny, a towarzyszyć mu będzie ogromna orkiestra pod kierownictwem Adama Sztaby.

Norbert Wronka staje przed życiową szansą, a jego udział w konkursie "Debiuty" na Festiwalu w Opolu to ogromny krok naprzód w jego muzycznej karierze. Trzymamy kciuki za jego sukces i życzymy powodzenia na opolskiej scenie!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Joanna!
21.05.2024 17:07

Gratulacje Norbert!!!

avatar
~Eldo
22.05.2024 06:35

Grubo.gratulacje bo to duża sprawa

avatar
~~MISS
22.05.2024 17:59

Brawo. Trzymam kciuki.

avatar
~AS
22.05.2024 18:07

POWODZENIA!!!

avatar
~Brawo
22.05.2024 18:23

Brawo, to wielke wyróżnienie, na które ciężko pracowałeś i w pełni zasłużyłeś POWODZENIA NORBERCIE

avatar
~Arleta
29.05.2024 14:11

Norbert podąrzaj drogą serducha. Rób swoje najlepiej jak potrafisz, ludzie, którzy mają nudne życie krytykują innych... Bądź radosny..

avatar
~4427018074
29.05.2024 19:08

~Arleta" Podzielam Twoje zdanie, dzielny i odważny facet. Podziwiam tego chłopaka. Życzę powodzenia. A Tobie Arletko, ( bez urazy ) kup słownik ortograficzny.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl