TworzymyGłos Regionu

reklama

Na stadion we Wschowie wjechały koparki. „Będzie pięknie”

Niedziela, 17 grudnia 2023 o 10:00, aktualizacja Niedziela, 17 grudnia 2023 o 10:22, autor: 8
Na stadion we Wschowie wjechały koparki. „Będzie pięknie”

Rozpoczęły się prace na stadionie miejskim we Wschowie zarządzanym przez Centrum Kultury i Rekreacji. W planach jest nie tylko renowacja murawy, ale i nowoczesna instalacja nawodnienia.

Szczegóły inwestycji

W ramach projektu powstanie nowa instalacja nawodnienia boiska. Zaplanowano również renowację murawy, o którą wnioskowali lokalni sportowcy. To nie wszystko, na stadionie zainstalowane zostaną również podziemne zraszacze ze sterownikiem oraz linia dosyłowa wodna z istniejącej studni głębinowej.

Runda wiosenna już na nowej murawie

Aby dopełnić dzieła, przewidziano również kompleksowe prace pielęgnacyjne, w tym areację, dosiewy, opryski, wysiew nawozów i piaskowanie. Burmistrz Konrad Antkowiak wyraził swój entuzjazm, mówiąc: „Będzie pięknie! Nowy sezon piłkarski odbędzie się już na nowej murawie boiska”. Dzięki tym działaniom boisko we Wschowie nie tylko zyska na estetyce, ale i funkcjonalności, co z pewnością wpłynie na komfort gry lokalnych piłkarzy.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~Grab
18.12.2023 10:18

Wybory powinny być co roku

avatar
~Śnieżyca
18.12.2023 14:17

Proponuje obecnie co???? 10 lat :):):):)

avatar
~INFORMACJA+
21.12.2023 05:57

Przypominam, że mamy nowego pana Wojewodę !!!. A jak wiadomo każdy wojewoda jest przedstawicielem Rady Ministrów - a jaki mamy Rząd ? - oraz reprezentuje skarb państwa w województwie w imieniu tego Rządu - Obecnie Rządu " Koalicja 15 Października" !!!. Pytanie ; - kiedy Pan Wojewoda dokona zmian Prezesów w Naszych Wojewódzki i Powiatowych Spółkach Skarbu Państwa - w tym HZZ Osowa Sień !!!!. To jest skandal, że te osoby jeszcze są na tych stołkach !!!!. Jak wiemy ta pisowska zmiana przez te ostatnie 8 lat nic dobrego nam nie przyniosła - ( w skrócie mówiąc to tylko rekonstrukcję dla rekonstrukcji i awansów w rekordowym przyspieszeniu dla swoich.... Brrrr ) !. Czekamy na zmiany Panie Wojewodo !!!!!.Czas na Zmiany i Naprawę tego zła !.

avatar
~uda się
21.12.2023 14:54

Ostatnio podawana informacja - wojewodą lubuskim może zostać, nie zauważona w Warszawie, p. poseł Polak i miejmy nadzieję, że to Ona dokona zmian w sp. skarb. państwa. Łącznie z tak oczekiwaną zmianą przez społeczeństwo pow. Wschowa, HZZ Osowa Sień. Widać i słuchać jaki jest to trudny proces oderwania ich od władzy, jakie słuchać kwiki i lamenty i jakie to jest bezprawie kiedy pozbywa się ich stanowisk pracy z płacą 15-100tys. Należy mieć nadzieję, że każdy nowy wojewoda po PiS usunie to towarzystwo.

avatar
~PYTEKplus...
21.12.2023 16:12

Do Pana " ~uda się" ; - jestem bardzo ciekawy/wi, czy ich poseł co to namaścił na ten stołek swojego partyjnego kolegę ( przypomnieć należy, że bez fachowego - zawodowego przygotowania do tego fachu) będzie też tak protestował czynnie przed HZZ jak to obecnie czyni w obronie " ich tvppis plus" :):):):). ???. A z drugiej strony to jest bardzo ciekawe, że ci co łamali Polską Konstytucję prze ponad 8 lat teraz bezwstydnie na nią się powołują!, ci co ścigali Nas za noszenie koszulek z napisem KONSTYTUCJA teraz powołują się na Naszą Konstytucję !. I IRONIO !!!. Czekamy na te zmiany i oczywiście na ADYT tej instytucji, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zasadność corocznych organizowanych przetargów w HZZ przez obecnego prezesa z pisowskiego nadania !!!!. Narka !!!. Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia !!!.

avatar
~Urszula Chudak do "uda się"
21.12.2023 19:01

Złośliwe spekulacje przez Pana cytowane, podawał lubuski dziennik.. Nie udało mu się jednak prawidłowo wywróżyć. Od jutra nowym wojewodą lubuskim ma być wieloletni burmistrz Krosna Odrzańskiego, były poseł [to po wygraniu przez niego wyborów samorządowych, krótko mieliśmy posła Klaudiusza Balcerzaka] pan Marek Cebula.

avatar
~uda się
22.12.2023 11:32

Tak, ma Pani rację, były to informacje podawane przez dziennikarzy, że p. poseł Polak nic w Warszawie nie zaproponowano jeśli chodzi o jakieś ważne stanowisko państwowe. Jednak gdyby miała w/wym Pani zostać wojewodą lubuskim wcale bym się nie pogniewał i to Ona zaczęłaby rozliczać Sp. Skarbu Państw. . Też i HHZ Osowa Sień. Czy miałaby Pani coś przeciwko temu ? Czy p. Cebula gwarantuje nam podobny jak Pani marszałek Polak, wysoki standard zarządzania woj. lubuskim, to pytanie do Pani ?

avatar
~DO powyżej ...
22.12.2023 12:16

Ze szczególnym wskazaniem do p. U.Ch. ; - zasadniczym punktem w tej dyskusji jest, czy Nowy Wojewoda, który będzie wskazany prze Nową Koalicją 15 Października wprowadzi niezwłocznie z nastaniem AUDYT w Spółkach Skarbu Państwa na terenie woj,. lubuskiego , w tym w HZZ Osowa Sień ???. Jak wiadomo osobą zainteresowanym Wojewoda jest przedstawicielem Rady Ministrów oraz reprezentantem skarbu państwa w województwie . Tak więc jest zasadnym aby Nowy Wojewoda niezwłocznie przystąpił do rozpisania ADYTÓW w tych spółkach i wyjaśnił ich aktualny stan finansów . Z wcześniejszych medialnych informacji wynika, ze np. w Spółce Skarbu Państwa aktualny prezes z nadania lokalnego pisu - juz kolejna kadencję - przeprowadzał szereg przetargów - wysprzedaży mienia HZZ Osowa Sień, czy to sprzętu, czy to gruntów, czy to obiektów ////// itd. Pytanie ; - po co to czyniono, w jakim celu, co z uzyskanymi funduszami z tego tytułu sprzedaży, na co je wydano i kogo HZZ prze ten czas sponsorował ???????. Tyle i aż tyle w uzyskaniu informacji o uczciwości działań w tych spółkach !!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl