TworzymyGłos Regionu

reklama

Lodowisko we Wschowie - godziny otwarcia, cennik, wypożyczalnia łyżew

Czwartek, 22 grudnia 2022 o 10:26, aktualizacja Wtorek, 05 grudnia 2023 o 22:08, autor: 0
Lodowisko we Wschowie - godziny otwarcia, cennik, wypożyczalnia łyżew

Przez cały okres zimowy przed wschowskim ratuszem można jeździć na łyżwach. Lodowisko otwarte będzie również w okresie świąteczno-noworocznym.

Lodowisko we Wschowie 2023/2024

Przypomnijmy, że wschowskie lodowisko funkcjonuje już drugi trzeci z rzędu. Chętnie korzystają z niego zarówno dzieci, jak i dorośli. Obiekt będzie działać aż do końca lutego, w godzinach:

  • od poniedziałku do piątku: od 15:00 do 21:00,
  • w soboty, niedzielę i święta: od 9:00 do 21:00.

Oficjalne otwarcie lodowiska nastąpiło 3 grudniaZ inicjatywy burmistrza Konrada Antkowiaka, pierwszych 200 łyżwiarzy i łyżwiarek na lód weszło za darmo. Dzieci mogły również zajrzeć do komnaty Mikołaja i elfów, w której czekały na prezenty. Wszystko to w blasku świątecznych iluminacji, które rozświetlają Rynek.

Ceny biletów wstępu:

  • normalny 10 zł,
  • ulgowy 8 zł,
  • Wypożyczalnia łyżew z pełną rozmiarówką – 10 zł

Jedna sesja trwa maksymalnie 75 minut od momentu zakupu biletu wstępu na lodowisko. Do korzystania z biletu ulgowego upoważnieni są dzieci i młodzież w wieku szkolnym za okazaniem legitymacji oraz emeryci i renciści za okazaniem Karty Seniora. W wypożyczalni dostępne są przyrządy do nauki jazdy - pingwiny oraz delfiny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl