TworzymyGłos Regionu

reklama

Letni obóz językowo-sportowy w Łebie. Wakacje z Lingua-Expert

Wtorek, 12 marca 2024 o 12:46, aktualizacja Wtorek, 12 marca 2024 o 13:22, autor: 0
Letni obóz językowo-sportowy w Łebie. Wakacje z Lingua-Expert

Instytut Języków Obcych Lingua-Expert po raz kolejny zaprasza na swoje flagowe wydarzenie wakacyjne - letni obóz językowo-sportowy, który odbędzie się w malowniczej Łebie. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko rozwijać swoje umiejętności językowe, ale i aktywnie spędzić czas na sportowo.

Komfortowy pobyt i intensywna nauka

Ośrodek wczasowy "Diuna" w Łebie stanie się domem dla uczestników obozu przez 9 nocy. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w komfortowych pokojach 3-5 osobowych, co sprzyja zarówno integracji, jak i odpoczynkowi po dniu pełnym atrakcji. Obóz gwarantuje nie tylko 4 posiłki dziennie ale także całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa młodych ludzi.

Bogaty program zajęć

Program obozu w Łebie zapewnia szeroki wachlarz aktywności, dzięki czemu każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Warsztaty językowe prowadzone są przez doświadczonych lektorów, co jest gwarancją wysokiej jakości nauki. Poza tym, zorganizowane zostaną liczne zajęcia sportowe, wycieczki, gry i zabawy oraz kreatywne zajęcia plastyczne. Wieczory umilą wspólne ogniska i dyskoteki, tworząc okazję do nawiązania nowych znajomości.

Szczegóły i zapisy

Zainteresowani obozem mogą wybierać między dwoma terminami: 02-11 lipca oraz 11-20 lipca 2024 roku. Koszt uczestnictwa w obozie wynosi 2390 zł, a zbiórka uczestników zaplanowana jest w miejscowościach Głogów, Wschowa, Leszno. Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy rozpoczęły się już w październiku, co świadczy o dużym zainteresowaniu ofertą. Dla osób poszukujących więcej informacji oraz chętnych do zapisów, Lingua-Expert udostępnia dwa numery telefonów: 691-039-808 oraz 76 766-53-37.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl