TworzymyGłos Regionu

reklama

L Sesja Rady Miejskiej Szlichtyngowa (PODSUMOWANIE)

Piątek, 27 października 2023 o 10:02, autor: 2
L Sesja Rady Miejskiej Szlichtyngowa (PODSUMOWANIE)

Dnia 26 października 2023 roku, w sali Świetlicy Miejskiej w Szlichtyngowej, odbyła się L zwyczajna Sesja Rady Miejskiej Szlichtyngowa. Burmistrz Miasta i Gminy, Jolanta Wielgus, przedstawiła sprawozdanie z działalności w okresie międzysesyjnym. Dyrektor Biblioteki Publicznej, Anna Neć, złożyła sprawozdanie z działalności Biblioteki w 2023 roku. Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Szlichtyngowa, Agnieszka Skurjat, przedstawiła sprawozdanie z działalności Komisji za I półrocze 2023 roku.

Uchwały Rady Miejskiej

Podczas sesji Rada Miejska podjęła kilka uchwał:

  • Uchwała Nr L/367/23: dotycząca ustalenia Regulaminu głosowania tajnego w wyborach ławników do sądów powszechnych na kadencję 2024-2027.
  • Uchwała Nr L/368/23: w sprawie wyboru ławników na kadencję 2024-2027.
  • Uchwała Nr L/369/23: dotycząca wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Szlichtyngowa.

Wybór ławników

Rada Miejska, w głosowaniu tajnym, dokonała wyboru ławników do sądów powszechnych na kadencję 2024-2027. Do Sądu Rejonowego we Wschowie do III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich wybrane zostały Iwona Marcinowska oraz Kinga Maria Neć. Natomiast do Sądu Rejonowego w Nowej Soli do IV Wydziału Pracy ławnikami zostały wybrane Wioleta Maria Adamczyk oraz Wiesława Zofia Wardecka.


Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Gekon
30.10.2023 15:39

Ciemny Lud już chyba przestał kupować PiS? Teraz wybory samorządowe!

avatar
~do Gekon
30.10.2023 23:02

Ciemny lud dotarł już na Lapeduse. Tylko patrzeć, jak ruszą przymusowe konwoje tych „inżynierów” do Polski. Nie podobał się wam PiS, to teraz Tusk ubogaci was nielegalnymi imigrantami z czarnego lądu. Aż się wierzyć nie chce, że z własnej nie przymuszonej woli ściągacie tę zarazę na Polskę! Na pohybel wam, otumanionym nienawiścią i do cna zmanipulowanym popaprańcom!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl