TworzymyGłos Regionu

reklama

Konkurs na najlepsze przebranie podczas korowodu na Dni Wschowy

Środa, 31 maja 2023 o 08:28, aktualizacja Czwartek, 01 czerwca 2023 o 12:45, autor: 4
Konkurs na najlepsze przebranie podczas korowodu na Dni Wschowy

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak, ogłasza konkurs dla mieszkańców, którzy chcą zaprezentować swoją inwencję i kreatywność w tegorocznym korowodzie na Dni Wschowy. Przygotujcie swoje najciekawsze i najoryginalniejsze przebrania, ponieważ trzy osoby, które zaprezentują się najciekawiej zostaną nagrodzone zestawami gadżetów miejskich!

Nagrody zostaną wręczone na mecie korowodu, która znajdzie się na Placu Kosynierów, zaraz po oficjalnym otwarciu Dni Miasta. Burmistrz Konrad Antkowiak zachęca wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tej zabawie.

Harmonogram Dni Wschowy

Dni Wschowy to wyjątkowe wydarzenie, które dostarcza mieszkańcom niezapomnianych wrażeń. Przez dwa dni trwania tego święta będą mieli oni okazję uczestniczyć w wielu interesujących atrakcjach. Oto kilka punktów programu, na które warto zwrócić uwagę:

Pierwszy dzień: Koncerty i mocna zabawa

Wieczorem pierwszego dnia, na Placu Kosynierów, odbędą się dwa niesamowite koncerty, które zapewnią publiczności niezapomnianą zabawę. Gwiazdą wieczoru będzie Sara James, znana z udziału w amerykańskiej edycji programu "Mam Talent" oraz zdobywczyni tegorocznego Frederyka w kategorii Fonograficzny debiut roku. Po niej na scenie pojawi się zespół After Party, którego energetyczny występ rozgrzeje wszystkich do szaleństwa.

Drugi dzień: Święto Województwa Lubuskiego i koncerty znakomitych artystów

Drugiego dnia Dni Wschowy, mieszkańcy będą mieli podwójny powód do świętowania, ponieważ będzie to również Święto Województwa Lubuskiego. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, zwłaszcza dla najmłodszych uczestników. Od popołudnia będą mogli cieszyć się różnorodnymi rozrywkami i zabawami. Wieczorem na scenie pojawi się zespół Chłopcy z Placu Broni. Będzie to doskonała okazja, aby oddać się szaleństwu i tańczyć pod sceną.

Na zakończenie Dni Wschowy wystąpi niezwykle utalentowana Anna Wyszkoni. Zapowiada się doskonałe zwieńczenie święta, które dostarczy nie tylko wspaniałych wrażeń muzycznych, ale także niezapomnianej atmosfery.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Marek
31.05.2023 10:49

Mam swojego faworyta Hanna K-W.

avatar
~Do Marka
03.06.2023 10:05

Ja też na nią stawiam oraz na inną emerytkę że Szlichty.

avatar
~Jaro
31.05.2023 14:04

A te mieszczki ze zdjęcia nr 5 nie wygrają w tym roku??

avatar
~No halo..
03.06.2023 18:29

..wygra burmistrz.,

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl