TworzymyGłos Regionu

reklama

KPP Wschowa zaprasza na sierpniową zbiórkę krwi

Wtorek, 01 sierpnia 2023 o 11:34, autor: 1
KPP Wschowa zaprasza na sierpniową zbiórkę krwi

11 sierpnia o godzinie 9:00 rano rozpocznie się zbiórka krwi organizowana przez Komendę Powiatową Policji we Wschowie. Policjanci i pracownicy wschowskiej policji zachęcają do wzięcia udziału w akcji, która odbędzie się pod adresem ul. Kazimierza Wielkiego 12.

"Oddając krew, ratujesz życie" - to hasło, które od kilkunastu lat przyświeca wschowskim policjantom i pracownikom Komendy w ich aktywnej współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Wieloletnia współpraca na rzecz życia

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie od kilkunastu lat angażuje się w promocję krwiodawstwa. Współpraca z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze ma na celu przede wszystkim pomoc osobom potrzebującym tego bezcennego płynu. Począwszy od pierwszych akcji, które nie miały konkretnych adresatów, a były zainicjowane ogromną chęcią pomocy, po zorganizowane akcje.

Klub Honorowego Dawcy Krwi przy KPP Wschowa

Pod koniec stycznia 2021 roku ruszył Klub Honorowego Dawcy Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie. Klub ten stanowi nie tylko dowód na stałe zaangażowanie wschowskich policjantów w działania na rzecz krwiodawstwa, ale również przyciąga nowych dawców i inspiruje lokalną społeczność do regularnego oddawania krwi.

Zbiórka krwi, która odbędzie się 11 sierpnia, to kolejna okazja do pokazania solidarności i niesienia pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Policjanci z KPP Wschowa zapraszają wszystkich, którzy mogą wziąć udział w tej szlachetnej akcji. Pamiętajmy - oddając krew, ratujemy życie.


Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~SORRY....***
01.08.2023 16:23

A kto w tym kraju pobiera krew ? ; - Punkty Krwiodawstwa?, czy jak powyżej KPP ???> Kolejny ewenement tego miejsca jakim jest Wschowa !. Krew pobierają na KPP, a pikniki rodzinne organizują na plaży !. Cuda,,, cuda.... ogłaszają w tym kraju !

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl