TworzymyGłos Regionu

Jerzy Górski znów we Wschowie z cyklem „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną”

Środa, 09 sierpnia 2023 o 14:54, aktualizacja Czwartek, 10 sierpnia 2023 o 09:18, autor: 0
Jerzy Górski znów we Wschowie z cyklem „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną”

Zapowiada się emocjonujące popołudnie dla najmłodszych oraz dorosłych. Jerzy Górski, legenda polskiego triathlonu i mistrz świata w podwójnym Ironmanie z 1990 roku, przyjedzie po raz kolejny do Wschowy. Wydarzenie, zatytułowane „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną”, odbędzie się pod murami miejskimi w czwartek (10 sierpnia) w godzinach 16:00-19:00.

Cel: Propagowanie zdrowego stylu życia

Cykl „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną” to inicjatywa, której głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i dorosłych. Organizatorem jest Gmina Wschowa we współpracy z firmą Górski Sport. Burmistrz Wschowy, Konrad Antkowiak, osobiście zaprasza do udziału w wydarzeniu.

Wstęp i atrakcje za darmo

Wydarzenie oferuje mnóstwo atrakcji, dostosowanych do różnych grup wiekowych, a wstęp na nie jest całkowicie bezpłatny. Zarówno najmłodsi, jak i dorośli będą mogli wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, czerpiąc radość z rywalizacji i zabawy. Nie zabraknie również toru przeszkód w formie dmuchańca, ruchomej ścianki wspinaczkowej oraz wielu konkurencji sportowych i animacji.

Wspólne ćwiczenia z legendą

To druga okazja do wzięcia udziału w cyklu „Mamo Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną” we Wschowie. Wcześniejsza edycja, która odbyła się w lipcu w Parku Tysiąclecia, zakończyła się sukcesem, a w aktywnościach wzięło udział mnóstwo mieszkańców.

Zobacz również: Tak wyglądała rodzinna zabawa w Parku Tysiąclecia (FOTO)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl