TworzymyGłos Regionu

reklama

Jego pasją są konie. Tadeusz Andrys kandydatem na „Ambasadora Wschowy” (VIDEO)

Piątek, 15 marca 2024 o 21:00, aktualizacja Piątek, 15 marca 2024 o 21:00, autor: 5
Jego pasją są konie. Tadeusz Andrys kandydatem na „Ambasadora Wschowy” (VIDEO)

Rozmową z Tadeuszem Andrysem z Nowej Wsi kończymy cykl wywiadów z kandydatami w plebiscycie „Ambasador Wschowy 2023”. O swojej pasji do koni, hodowli i zawodach zaprzęgowych opowiada Arturowi Obuchowiczowi, kandydat w kategorii „sport”.

W gminie Wschowa nabiera rozpędu druga edycja plebiscytu "Ambasadorzy Wschowy", konkursu mającego na celu docenienie osób i instytucji, które aktywnie przyczyniają się do rozwoju i promocji regionu. Inicjatywa ta stwarza mieszkańcom możliwość wyrażenia uznania dla lokalnych liderów z różnych dziedzin, takich jak sport, kultura czy biznes, którzy swoim zaangażowaniem kształtują pozytywny obraz miasta.

Zobacz: #AktywnaWschowa na Ranczo Rubin.

Poznaj kandydatów do tytułu Ambasadora

W ramach tegorocznego plebiscytu, we współpracy z Centrum Kultury i Rekreacji, przygotowaliśmy serię wywiadów z nominowanymi. Mieszkańcy mają dzięki temu okazję bliżej poznać kandydatów, wśród których znaleźli się Remigiusz Kuropka, Jarek Szwarc, Bartosz Romaniuk, Gabriel Dziełakowski, Patrycja Sys, a także Żaklina Świder-Krukiel, Marika Jasińska, Bożena i Dariusz Winiarscy oraz Daria i Mateusz Kosińscy.

Zobacz: Plebiscyt „Ambasador Wschowy 2023”. Poznaliśmy listę kandydatów. Kto zasłużył na tytuł?

Jak oddać głos na swojego faworyta?

Głosować w plebiscycie można zarówno tradycyjnie, jak i online. Można to zrobić osobiście w Biurze Obsługi Interesanta lub zdalnie, korzystając z internetowej platformy głosowania. Zasada "jeden uczestnik - jeden głos" zapewnia wszystkim nominowanym równe szanse, a system weryfikacji tożsamości za pomocą numeru PESEL gwarantuje transparentność i uczciwość procesu wyborczego.

Uroczysta gala i ogłoszenie laureatów

Zakończenie głosowania przewidziane jest na 20 marca, natomiast już dwa dni później, 22 marca 2024 roku, odbędzie się uroczysta gala. Podczas tego wydarzenia, oprócz ogłoszenia laureatów, przewidziane jest również podsumowanie projektów i inicjatyw, które znacząco przyczyniły się do rozwoju i promocji gminy Wschowa w minionym roku. To wyjątkowa okazja do celebracji lokalnego zaangażowania i docenienia tych, którzy na co dzień pracują na rzecz wspólnoty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~FWS
15.03.2024 21:27

Jego główną pasją jest wykorzystywanie ludzi, którzy za grosze całymi dniami koszą rowy itp

avatar
~do FWS
16.03.2024 10:29

To kapitalista, wolny rynek, dlatego jest bogaty bo umie

avatar
~Ja
16.03.2024 00:06

Wszystko ok, ale ten pan to bardziej kategoria osobowość a nie sport

avatar
~Do FWS
16.03.2024 08:38

Skoro czujesz się poszkodowany to dlaczego ukrywasz swoją tożsamość pod " FWS" ? A skoro ktoś by zarabiał grosze to po co by przychodził następnego dnia do pracy? To by musiał być zwykły deb....il moim zdaniem . Jak widzę jak ktoś tylko potrafi krytykować pracodawców to wiem że jeszcze taka osoba nigdy w życiu nic nie zrobiła. I stawiam na to że właśnie jesteś taka osobą.

avatar
~autor nieznany ;
17.03.2024 07:17

Tadek Andrys już raz rozsławił Wschowę podczas wizyty w Świątyni Wang. Dostał ksywę Chuck Norris, bo musieli wezwać panów w kominiarkach. Ta kandydatura to tak na pierwszego kwietnia ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl