TworzymyGłos Regionu

reklama

Mikroprzedsiębiorcy opowiedzieli o swoich biznesach. Poznaj kandydatów na Ambasadora Wschowy (VIDEO)

Środa, 13 marca 2024 o 22:58, aktualizacja Środa, 13 marca 2024 o 23:33, autor: 17
Mikroprzedsiębiorcy opowiedzieli o swoich biznesach. Poznaj kandydatów na Ambasadora Wschowy (VIDEO)

W kategorii „mikroprzedsiębiorca” w plebiscycie Ambasador Wschowy zgłoszonych zostało pięć firm. Właściciele czterech z nich wzięli udział w nagraniu, podczas którego odpowiadali na pytania Artura Obuchowicza i Martyny Sachweh. Byli to Żaklina Świder-Krukiel z Blacknails, Marika Jasińska prowadząca gabinet kosmetologii estetycznej, a także państwo Bożena i Dariusz Winiarscy właściciele F. H-U Dares oraz Daria i Mateusz Kosińscy właściciele „Sery Kosińscy”. 

Gala „Ambasador Wschowy” coraz bliżej

W gminie Wschowa nabiera tempa druga edycja plebiscytu "Ambasadorzy Wschowy", inicjatywy, która ma na celu wyłonienie i wyróżnienie osób oraz instytucji, aktywnie działających na rzecz rozwoju i promocji regionu. Tegoroczna edycja konkursu umożliwia mieszkańcom wyrażenie uznania dla lokalnych liderów w obszarach takich jak sport, kultura, biznes oraz osobowości, które swoim zaangażowaniem wpływają na pozytywny obraz Wschowy.

Zobacz: Plebiscyt „Ambasador Wschowy 2023”. Poznaliśmy listę kandydatów. Kto zasłużył na tytuł?

Poznaj kandydatów na Ambasadora Wschowy

Seria wywiadów z nominowanymi, którą przygotowujemy we współpracy z Centrum Kultury i Rekreacji, pozwala mieszkańcom bliżej poznać kandydatów do tytułu Ambasadora. Do tej pory swoje historie przedstawili Remigiusz Kuropka, Jarek Szwarc, Bartosz Romaniuk, Gabriel Dziełakowski oraz Patrycja Sys, zdradzając kulisy swojego zaangażowania w życie społeczności lokalnej.

Jak oddać głos?

Głosowanie w plebiscycie jest możliwe zarówno tradycyjnie w Biurze Obsługi Interesanta, jak i online - TUTAJ, co stanowi wygodną opcję dla wszystkich chcących wesprzeć swoich faworytów. Zasada "jeden uczestnik - jeden głos" gwarantuje równość szans dla wszystkich nominowanych, a system weryfikacji tożsamości za pomocą numeru PESEL zapewnia transparentność i uczciwość procesu wyborczego.

Uroczysta gala i ogłoszenie wyników

Zakończenie głosowania przewidziane jest na 20 marca, a już dwa dni później, 22 marca 2024 roku, odbędzie się uroczysta gala. Podczas tego wydarzenia nie tylko zostaną ogłoszeni laureaci, ale również będzie to okazja do podsumowania projektów i inicjatyw, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji gminy Wschowa w ciągu ostatniego roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

avatar

avatar
~misiek
13.03.2024 23:36

Ciekawe ile ta gala będzie kosztować. Lepiej było kupić drzewka i posadzić w parkach.

avatar
~Kolejny płaczek(misiek)
14.03.2024 11:34

sama nazwa już świadczy, że taki , a la " misiek" to z zasady " oferma losu" , bo kto inny by wysuwał takie absurdalne wnioski >>>, . Wy w tej Wschowie z klubu " pixxi" potraficie tylko Hejtować i narzekać --- ZERO od siebie dla innych !!!!. Zasługujecie taki hejter jak ty i tobie podobni na zw.pl na miano " Dzbany kampanii wyborczej" !!!!!

avatar
~Ja
14.03.2024 07:25

Pani Bożena i Pan Dariusz to ludzie pełni empatii i szacunku do ludzi. Gotowi do pomocy o każdej porze dnia. Poświęceni w pełni swojej pracy i ludziom. Podziwiam ich siłę, dobroć i zrozumienie. Sa WIELCY!!!!

avatar
~Klient
14.03.2024 10:51

Zdecydowanie polecam. Mega kultura osobista i pełen profesjonalizm w tej niezwykle trudnej działalności

avatar
~Luk
14.03.2024 07:55

Nie pomyślałbym, że Pan Który obsługuje pogrzeby to właściciel firmy.

avatar
~Ja
14.03.2024 08:02

Hahahaha

avatar
~Ja
14.03.2024 08:05

Hahahahaha

avatar
~Ja
14.03.2024 08:07

Co to ma być???!

avatar
~Urszula Chudak
14.03.2024 10:13

Skoro już [między innymi] mówimy o kosmetologii, przypomniały mi się dwa nazwiska z nią związane - Elżbieta Sztachelska z Gubina oraz Aneta Szpak - Korycka z Zielonej Góry. Obie panie raz w miesiącu, nieodpłatnie, powtarzam nieodpłatnie, wykonują zabiegi kosmetyczne kobietom po chemioterapii. Na przykład pigmentację brwi, które "zanikły" podczas leczenia onkologicznego. Takie zabiegi jak twierdzą panie, leczą i ciało i duszę. I to jest dla mnie "ambasadorka szlachetnego serca". Z nieukrywaną dumą dodam, iż obie panie były honorowymi gośćmi na naszych Wschowskich Kongresach Kobiet. Zasłużyły na szacunek i piękny bukiet kwiatów - takie też otrzymały!

avatar
~DO<> Ch.U***
14.03.2024 11:41

I pani tu też sobie urządza tzw. " tanią kampanię wyborczą" ???, do której się pani wcześniej nie przyznawał i zaprzeczała !!!. Kandydatko U. Chudak , czy tak można się przyłączać - ni z tego ni z owego - do tekstu tych, jakże kompetentnych w tym co robią i jak działają LUDZI ???. Po raz kolejny próbuje pani Nam Czytelnikom udowadniać to co my sami widzimy i czytamy --- Jest to za pni strony nachalne i mało smaczne - biorąc pod uwagę, że pani w ten sposób chce TU ZAISTNIEĆ jako ta kandydata II DROGI - Hołownia ( bis pis ) - wróg Nr 1 Polskich Kobiet !!!!. Trochę pokory w stosunku do w. wym i Nas Czytelników !!!!!

avatar
~Dzięki dla ( Ja)
14.03.2024 11:52

Szczery i poprawny komentarz !. JA, zasugerowany tym pozytywnym komentarzem ma Do Państwa Apel ; ^^^ jak tacy ludzie, pozytywnie nastawieni do wszystkich i wszystkiego w Naszym Mieście i Gminie Wschowa, a może nawet w Powiecie, godzą/ godzicie się na kandydowanie na Burmistrza Wschowy ludzi, byłych funkcjonariuszy, czy to policji, czy to straży pożarnej, których cała kariera życiowa i zawodowa oparta była na : rozkazach, polecenia, rozporządzenia wyższych ich przełożonych???, ZERO własnej inicjatywy, ZERO wyobraźni jako przedsiębiorcy, inwestorzy ....itd. , jak tacy ludzie mogą mieć wpływ ( I nie daj Boże mogli by /....?) na Was ???. Jak Wy możecie do tego dopuścić .... !!!.

avatar
~do Sachweh
14.03.2024 11:04

Albo mniej śmieciowego żarcia albo bardzo poważna wizyta u dietetyka i diabetologa. Proszę bardzo poważnie podejść do swojej sylwetki póki nie jest za późno.

avatar
~ zza swiata
14.03.2024 11:13

Pani Winiarska odpowiada na pytanie kto mnie zgłosił ? - odp. - klienci - ave..... z nieba

avatar
~do do UCh
14.03.2024 12:22

ty czytałeś swój komentarz przed wysłaniem? wątpię. po pierwsze Ula pisze tutaj od dawna wyjątkowo trafne komentarze, to co ma teraz przestać? a po drugie wyjaśniła że startuje od Tomka Urbańskiego z peeslu i skończ z tym Hołownią. j jeszcze jedna prośba, wyłącz caps lock bo bije po oczach.

avatar
~Hihaha...!
14.03.2024 13:24

"Od T. Urbańskiego ...." ----- kpina z czytelnika, a czasami PSL to nie to samo co Trzecia Droga + Hołownia ?. Co Hołowni się teraz wstydzicie , a PSL-u już nie mimo, że jest od 5 lat w koalicji lokalnej w Starostwie ?. No super wytłumaczenie, godne litości i współczucia u takich jak wy . Bije, ale po rozumie //////

avatar
~Karola
14.03.2024 12:49

Pani Bożenka z firmy Dares to anioł. Naprawdę, to jak ta kobieta opiekuje się klientem w tym trudnym czasie jest godne nagrodzenia ✌️

avatar
~Maciek
14.03.2024 15:15

Nie wiem czy jestem na to gotowy :)))

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl