TworzymyGłos Regionu

reklama

Jarmark Produktu Lokalnego w Sławie 2024. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Środa, 24 kwietnia 2024 o 10:26, autor: 1
Jarmark Produktu Lokalnego w Sławie 2024. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

W dniach 1-2 maja 2024 roku, Stary Rynek w Sławie zamieni się w centrum lokalnego rzemiosła i smaków regionalnych. Jarmark Produktu Lokalnego, organizowany przez Urząd Miejski w Sławie oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, zaprasza mieszkańców oraz turystów do odkrywania bogactwa polskich produktów lokalnych.

Mnogość atrakcji na sławskim Rynku

Wystawcy z całej Polski i zagranicy zaprezentują swoje wyroby, od rękodzieła artystycznego, przez ceramikę i autorską biżuterię, po produkty ogrodnicze. Dla miłośników regionalnych przysmaków przygotowano szeroki wybór: sery zagrodowe, domowe wędliny, świeże pieczywo, wędzone ryby oraz tradycyjne podpiwki i kwas chlebowy.

Program kulturalny na Jarmarku

Oprócz zakupów, na uczestników czekają liczne atrakcje kulturalne. Warsztaty dla dzieci z zakresu robotyki i programowania rozpoczną się o 10:00 zarówno w środę, jak i czwartek, oferując najmłodszym szansę na rozwijanie swoich umiejętności w przyjaznej, zabawowej atmosferze.

Występ artystyczny grupy „Coolturka” działającej przy SCKiW oraz prezentacja Klubu Tańca Towarzyskiego "OSKAR" pod kierownictwem Pani Teresy Dobrowolskiej wzbogacą ofertę kulturalną Jarmarku, zapewniając rozrywkę dla całej rodziny.

Muzyka na żywo z Irlandii

Szczególnym punktem programu będzie występ grupy Gasta Mire z muzyką irlandzką, który odbędzie się o godzinie 13:10 i 16:00 w pierwszy dzień Jarmarku. Energiczne dźwięki irlandzkich melodii z pewnością dodadzą uroku wydarzeniu, które odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy Cezarego Sadrakuły.

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Wschowianin
25.04.2024 07:00

A w Wschowie coś będzie 1-3 Maja ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl