TworzymyGłos Regionu

reklama

Internauci zachwyceni! Klub na Fali w Sławie pokazał wnętrza [FOTO]

Środa, 26 czerwca 2024 o 12:26, aktualizacja Środa, 26 czerwca 2024 o 15:22, autor: 12
Internauci zachwyceni! Klub na Fali w Sławie pokazał wnętrza [FOTO]

Sława szykuje się na otwarcie niezwykłego miejsca na rozrywkowej mapie zachodniej Polski. Klub na Fali, znany z innych lokalizacji beach bar, zaprezentował wizualizacje swojej trzeciej siedziby. Wygląda na to, że mieszkańcy powiatu wschowskiego i turyści będą mieli gdzie spędzać letnie wieczory.

Między oceanem a dżunglą

Nowy klub ma połączyć w sobie dwa fascynujące światy. Z jednej strony projektanci postawili na motyw głębin oceanu, z drugiej - na egzotyczną dżunglę. To połączenie ma stworzyć wyjątkową atmosferę, której próżno szukać w innych miejscach.

Marta Grabianowska, współwłaścicielka Klubu na Fali w Sławie, nie kryje zadowolenia z efektów pracy projektantów: "Byliśmy zaskoczeni, jak projektanci trafili z tym, co rodziło się w naszych głowach od wielu miesięcy. Dziesiątki inspiracji wysłane do Biura Projektowego Luxury Design z Gdańska były tylko namiastką tego, co otrzymaliśmy."

Imponujące detale

Klub ma zachwycać nie tylko ogólnym wyglądem, ale też dopracowanymi detalami. Wnętrze ozdobią ogromne tapety z motywem palm, będącym jednocześnie elementem logotypu klubu. Sztuczna zieleń ma dzielić przestrzeń, tworząc intymne zakątki.

Jednym z najbardziej intrygujących elementów wystroju ma być srebrna blacha, sprowadzana zza granicy. Według zapowiedzi, ma ona łudząco przypominać taflę wody, potęgując wrażenie przebywania w podwodnym świecie.

Przestrzeń dla każdego

Nowy Klub na Fali w Sławie ma być miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Projektanci zaplanowali:

  • 20-metrowy bar
  • Loże na ponad 160 miejsc
  • Białą lożę VIP, której patronuje marka Grey Goose
  • Wyjątkową lożę za stanowiskiem DJa

Taka różnorodność przestrzeni pozwoli na organizację różnego rodzaju imprez, nie tylko w sezonie letnim, ale przez cały rok, a wszystko to na terenie ośrodka SCKiW.

Klub na Fali w Sławie - kiedy otwarcie?

Choć dokładna data otwarcia nie jest jeszcze znana, wiadomo, że klub ma rozpocząć działalność na początku lipca. Właściciele zapowiadają, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w regionie.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (12)

avatar

avatar
~Zen
26.06.2024 13:09

Dla mnie to niesamowity kicz. Cyt. " Właściciele zapowiadają, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w regionie. " - więcej skromności życzę właścicielom !

avatar
~do Zena
28.06.2024 10:02

A skąd właściciele to wiedzą? Oj, rzeczywiście skromność nie jest ich najmocniejszą stroną.

avatar
~Marian
13.07.2024 21:26

To nie jest kicz. Lokal wygląda bardzo ładnie. Myślę, że macie dość ograniczone horyzonty. No i pewnie nie grzeszycie kasą.

avatar
~ja
26.06.2024 18:16

Ale czad! Super.

avatar
~czadzik:
29.06.2024 20:26

Na poziomie kiczu inwestycyjnego - co ( ja) !.

avatar
~Eldo
26.06.2024 22:27

Boszkowo się zwija.co rok to gorzej.zero normalnej obsługi,same dzieci.w sławie bedzie to samo.jak przyjedzie tyle ludzi na rap stacje to się obsługa sama pozabija.amatorka

avatar
~:)
27.06.2024 02:09

Nie no wygląda spoko ale już widzę każdy ten krzaczek zarzygany już pierwszej nocy xD

avatar
~przerost ambicji
27.06.2024 09:32

Jacy internauci, kto wydał taką opinie skoro knajpa jest jeszcze zamknięta ? Nie wstawiajcie ludziom "betoniary" do głów, że we Sławie nastąpiło trzęsienie ziemi. Nic takiego nie ma miejsca, zwykły lokalik .

avatar
~Ja
29.06.2024 08:22

Sława już nie dźwiga swojej popularności. Wszędzie tłumy,zaparkować graniczy z cudem.To miasto straciło już swój urok sprzed kilkunastu lat

avatar
~Ale cyrk !
30.06.2024 18:07

Jezioro i brak strefy ciszy . Handel i gastronomia wlazly na plażę prawie.... Za gastronomia parkują auta właścicieli i kumpli . Wszędzie spaliny . Za chwilę rap stacja - demoralizacja dzieciaków na całego . Jesteśmy dumni mówi Burmistrz i świta.

avatar
~Tomy
29.06.2024 16:50

Ten lokal zwinie się po kilku latach. W Boszkowie też było spoko a teraz strach tam wejść..

avatar
~turysta
29.06.2024 20:40

Turystyka z pod znaku Sława to nic innego jak jedna wielka prowincja, a la cepeliada na poziomie wczesnego Gierka !!!. Prowincja dla klientów z prowincji i nic więcej !!!. ZERO naturalności i dobrego smaku - to prawie jak tzw. " góralska muzyka" !!!. Szkoda szmalu na to miejsce !!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl