TworzymyGłos Regionu

reklama

Impresja słowno-muzyczna: „Pejzaż tańca” z zespołem Sedno (ZAPOWIEDŹ)

Piątek, 26 maja 2023 o 09:36, aktualizacja Piątek, 26 maja 2023 o 10:17, autor: 0
Impresja słowno-muzyczna: „Pejzaż tańca” z zespołem Sedno (ZAPOWIEDŹ)

Zespół Sedno, działający przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, zaprasza na swoją kolejną sztukę – "Pejzaż tańca". Impresja słowno-muzyczna odbędzie się w czytelni Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie, 26 maja o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Zespół Sedno

Zespół Sedno to grupa mieszkańców gminy Wschowa, którzy pasją do muzyki i teatru postanowili połączyć swoje siły.  Grupa działa przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, przygotowując różne przedstawienia i spektakle, łącząc w nich różne dziedziny sztuki.

"Pejzaż tańca"

Najnowsza sztuka, którą zespół Sedno przygotował, to "Pejzaż tańca" w reżyserii Leokadii Łopusiewicz. Impresja słowno-muzyczna, która zapewni niezapomniane wrażenia z połączenia tańca i muzyki.

"Pejzaż tańca" to opowieść o różnych emocjach i przeżyciach, jakie niesie ze sobą taniec. Wszystko to, co jest niewypowiedziane w słowach, zostanie przekazane poprzez ruch i dźwięk.

Przed publicznością wystąpią: Bożena Szarnecka, Grażyna Guzewicz, Marianna Hornicka, Grzegorz Kaleciński, Paulina Perz, Leokadia Łopusiewicz, Tanya Kvarta, a także Elżbieta Zienkiewicz i Adam Zawadzki, którzy odpowiedzialni są za akompaniament.

Historia zespołu

To kolejny występ grupy. W 2022 roku zespół zagrał również spektakl słowno-muzyczny, który stanowił jedną z atrakcji Dni Wschowy. Występ uświetnił artysta Grzegorz Dolaciński.

W ostatnim czasie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy odbył się występ zatytułowany „Płyń w czasie”, w którym grupa zaprezentowała widowisko oddające piękno końca roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl