TworzymyGłos Regionu

reklama

Harcerze ze Sławy potrzebują pomocy. „Liczymy w moc i zasięg internetu”

Środa, 01 listopada 2023 o 18:06, aktualizacja Środa, 01 listopada 2023 o 18:12, autor: 0
Harcerze ze Sławy potrzebują pomocy. „Liczymy w moc i zasięg internetu”

Kilka miesięcy temu 12 Sławska Drużyna Harcerska im. Tadeusza Kościuszki przeprowadziła się do nowej harcówki. Młodzi harcerze z wielkim zaangażowaniem podjęli się meblowania i dekorowania nowego miejsca. W ramach prac, drużyna własnoręcznie stworzyła ozdoby z symbolami harcerskimi oraz siatkę maskującą dla miejsca obrzędowego. Również biblioteczka drużyny została uzupełniona. Jednak to nie wszystko.

Pomoc społeczności jest niezbędna

Mimo dużej pracy włożonej przez harcerzy i ich rodziców, brakuje jeszcze istotnego elementu wyposażenia - palet do wykonania kolejnych siedzisk. Harcerze zdecydowali się zwrócić z prośbą do lokalnej społeczności. „Brakuje nam jeszcze palet, aby stworzyć kolejne siedziska. Może ktoś z Państwa ma palety, które mógłby nam podarować. Harcerze przy pomocy rodziców samodzielnie takie siedziska zrobią, jednak brakuje nam materiału na ich wykonanie. Liczymy w moc i zasięg internetu” - piszą sławscy harcerze.

Jak można pomóc?

Osoby, które są w stanie wesprzeć harcerzy w ich działaniach, mogą kontaktować się z nimi poprzez wiadomość prywatną na Facebooku (12 Sławska Drużyna Harcerska) lub telefonicznie pod numerem: +48 609 428 060.


Źródło: 12 Sławska Drużyna Harcerska im. Tadeusza Kościuszki

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl