TworzymyGłos Regionu

reklama

Festiwal Las Woda & Blues oficjalnie otwarty! (FOTO)

Piątek, 03 maja 2024 o 19:35, aktualizacja Piątek, 03 maja 2024 o 20:08, autor: 0
Festiwal Las Woda & Blues oficjalnie otwarty! (FOTO)

Festiwal Las Woda & Blues, już po raz szesnasty, otworzył swoje bramy dla miłośników bluesa. To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w regionie, które tradycyjnie odbywa się w malowniczej scenerii OW "Wratislavia". 

Pierwsze koncerty rozpoczęły się już we wtorek, ale oficjalne otwarcie miało miejsce w piątek o godzinie 17:00, z udziałem władz lokalnych na czele z Burmistrzem Sławy, Cezarym Sadrakułą, a także Wicestarostą Wschowskim, Waldemarem Starostą.

W piątek na scenie festiwalowej pojawiło się kilka zespołów, które zaprezentowały różnorodność bluesowych brzmień. Publiczność miała okazję posłuchać takich grup jak Blueshift, Parasoul, Cat&Dogs, The Heartbeat oraz Mama Morphine. Głównymi gwiazdami wieczoru byli Sztof, Paranoja, Free Blues Band, OBSTAWA PREZYDENTA i The Blues Friends.

Przed nami jeszcze więcej emocji muzycznych. W sobotę na scenie pojawią się Chango, VASTI JACKSON & UNI-VIBE BAND, JAN GAŁACH BAND oraz J.J. Band. Wstęp na festiwal jest darmowy. Dla tych, którzy nie mogą przyjechać na OW "Wratislavia" przygotowano specjalną transmisję na żywo - LINK.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl