TworzymyGłos Regionu

reklama

Emocje w Lesznie! Nadchodzi gala HYBRID MMA 2. Wśród zawodników Jakub Syc!

Środa, 13 grudnia 2023 o 12:29, autor: 0
Emocje w Lesznie! Nadchodzi gala HYBRID MMA 2. Wśród zawodników Jakub Syc!

Już 15 grudnia leszczyńska hala Trapez stanie się areną niezwykłego wydarzenia sportowego - gali HYBRID MMA 2 - SKIBIŃSKI vs RODRIGUES. Fanów sportów walki czeka prawdziwe święto. Mieszkańców Wschowy z pewnością najbardziej zainteresuje pojedynek wschowianina, Jakuba Syca, który stanie przed szansą drugiego zwycięstwa w organizacji Hybrid MMA.

Syc vs Orczykowski. Starcie wschowianina z czarnym pasem judo

Jakub Syc, zawodnik Legionu Głogów, stanie w szranki z Danielem Orczykowskim, trenerem klubu Ankos MMA. Wschowianin, świeżo po zwycięstwie w Mosinie, na pierwszej edycji gali, podkreśla swoje emocje: "Trzęsie mnie na myśl, że już nie długo znowu będą te piękne emocje i to nie ze strachu a z podniecenia, że znowu będzie można czerpać z tej pięknej chwili jak najwięcej”.

Czytaj również: Jakub Syc ze Wschowy wygrał zawodową walkę w MMA. Pojedynek zakończył przez nokaut!

Powrót "Modela" i starcie gigantów: Skibiński vs Rodrigues

Gala HYBRID MMA 2 obfituje w mocne nazwiska. W walce wieczoru Daniel "Skiba" Skibiński zmierzy się z doświadczonym Brazylijczykiem Leandro Rodrigues. Wielką niespodzianką jest powrót do klatki Krzysztofa "Modela" Kułaka, byłego Mistrza KSW, który stanie do walki z Maciejem "Majdan" Weihs.

Do Leszna przyjedzie Mateusz Gamrot

Leszczyńską galę uświetni obecność Mateusza Gamrota, czołowego zawodnika UFC, sklasyfikowanego na 5 pozycji rankingu wagi lekkiej. Podwójny Mistrz KSW z pewnością nie odmówi fanom wspólnych zdjęć.

Transmisja telewizyjna - HYBRID MMA 2 - SKIBIŃSKI vs RODRIGUES

Bilety na wydarzenie wciąż są w sprzedaży. Zapaleni fani MMA będą mogli śledzić galę na antenie Polsat Sport Night oraz Super Polsat

Źródło/Foto: Hybrid MMA, instagram.com/nabitykarzel

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl