TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Dziecka w Sławie. Plaża Miejska będzie pełna atrakcji dla najmłodszych

Wtorek, 30 kwietnia 2024 o 14:35, aktualizacja Czwartek, 06 czerwca 2024 o 20:18, autor: 0
Dzień Dziecka w Sławie. Plaża Miejska będzie pełna atrakcji dla najmłodszych

Dzień Dziecka na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku zapowiada się wyjątkowo. Szeroka gama atrakcji czeka na najmłodszych, którzy 1 czerwca 2024 roku o godz. 11:00 rozpoczną swoje święto w pełnej uciech atmosferze.

Bogaty program atrakcji

Szaleństwo na dmuchańcach, które będzie dostępne przez cały czas trwania imprezy, z pewnością przyciągnie dzieci w każdym wieku. W godzinach od 11:00 do 13:00 najmłodsi będą mieli okazję poznać i zaprzyjaźnić się z uroczymi zwierzakami z Rancho Lucky, co z pewnością doda niezapomnianych wrażeń.

Fotobudka 360° stanie się miejscem, gdzie uczestnicy będą mogli stworzyć zabawne filmiki i uwiecznić radosne chwile. Będzie czynna od 11:00 do 14:00. W tym czasie, od 12:00 do 13:00, zabawy poprowadzi animatorka z Centrum Zabaw Puchatek, zapewniając mnóstwo śmiechu i aktywności.

Zobacz: Dzień Matki nad Jeziorem Sławskim. Wyjątkowy koncert „Do Ciebie Mamo”

Interaktywne atrakcje i kreatywne zabawy

O 13:00 rozpocznie się pokaz "Szalona Beti", który potrwa godzinę i dostarczy wiele emocji oraz śmiechu. Dzieci będą mogły również rozwijać swoje talenty artystyczne w specjalnie przygotowanym kąciku artystycznym oraz poprzez malowanie tatuaży.

Nie zabraknie również elementu edukacyjnego i społecznego. Spotkanie ze służbami mundurowymi umożliwi dzieciom zapoznanie się z pracą strażaków, policjantów i innych służb, co może być inspiracją dla wielu z nich.

Zobacz: Dzień Matki w rytmach orkiestry. Cykl muzycznych niedziel w Sławie zainaugorowany

Taneczna energia i smakołyki

Podczas wydarzenia swoje umiejętności taneczne zaprezentują dzieci i młodzież z KTT OSKAR oraz sekcji tanecznych SCKIW, dodając energii i dynamiki całemu dniu. Na zakończenie na uczestników czekają smakołyki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Lipinek.

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl