TworzymyGłos Regionu

reklama

Dyktando, kiermasz i śniadanie na trawie. Biblioteka zaprasza na atrakcje z okazji Dni Wschowy 2024

Wtorek, 28 maja 2024 o 19:03, autor: 0
Dyktando, kiermasz i śniadanie na trawie. Biblioteka zaprasza na atrakcje z okazji Dni Wschowy 2024

Dni Wschowy 2024 przynoszą moc atrakcji dla mieszkańców i gości. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wschowa zaprasza do udziału w wydarzeniach, które z pewnością umilą czerwcowy weekend.

Kiermasz książki we Wschowie

Już 7 czerwca w godzinach 15:00-19:00, miłośnicy literatury będą mogli wziąć udział w kiermaszu książki, który odbędzie się pod Ratuszem. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją domową biblioteczkę o nowe tytuły w atrakcyjnych cenach. Organizatorzy zapewniają, że bogata oferta książek na pewno zadowoli każdego czytelnika.

Zobacz: Dni Wschowy 2024. Co przygotowano w tym roku?

Dyktando o Pióro Burmistrza Wschowy

Drugim z wydarzeń zaplanowanym przez Bibliotekę będzie II edycja Dyktanda o Pióro Burmistrza Wschowy, która odbędzie się 8 czerwca o godz. 12:00 na placu Farnym 3. Wydarzenie to skierowane jest do dwóch grup wiekowych: dzieci z klas 5-8 oraz młodzieży od 16 roku życia i dorosłych. Organizatorzy przypominają, że ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy prowadzone są w Czytelni pod numerem telefonu 65 540 24 51.

Śniadanie na trawie

Najmłodszych mieszkańców miasta Biblioteka Publiczna zaprasza na Śniadanie na trawie, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 10:45 na Stadionie Miejskim przy stanowisku "U Lipowego Restaurant & Bar". Jest to wydarzenie dedykowane dzieciom, które będą mogły cieszyć się smacznym śniadaniem na świeżym powietrzu. Zapisy prowadzone są w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz telefonicznie pod numerem 65 547 60 63.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl