TworzymyGłos Regionu

reklama

Ósemka czy usemka? „Dyktando o Pióro Burmistrza” rozstrzygnięte! (FOTO)

Piątek, 09 czerwca 2023 o 19:17, aktualizacja Sobota, 10 czerwca 2023 o 03:24, autor: 3
Ósemka czy usemka? „Dyktando o Pióro Burmistrza” rozstrzygnięte! (FOTO)

Rozżalona, dwudziestopięcioipółletnia Honorata zamyśliła się, kręcąc machinalnie w te i we w te stopa ósemki - tak brzmiało pierwsze zdanie „Dyktanda o Pióro Burmistrza”, z którym zmierzyły się mieszkanki gminy Wschowa. Wydarzenie odbyło się w Bibliotece Publicznej i zostało objęte patronatem burmistrza Konrada Antkowiaka. To jedna z wielu aktywności organizowanych w ramach Dni Wschowy 2023.

Pióra i dyplomy z rąk burmistrza Konrada Antkowiaka otrzymały panie Urszula Chudak i Edyta Stańczak. Pozostałe uczestniczki zostały obdarowane drobnymi upominkami. Spotkanie było okazją do rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego „Fragment Biblioteki”, w którym nagrody otrzymały panie Danuta Niepla, Ewa Zielińska i Danuta Barteczka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Czytelniczka
09.06.2023 22:34

Gratuluję paniom znajości ortografii.Mam nadzieję ,że wszyscy , którzy r tak ochoczo hejtują panią Urszulę , nabiorą rozumu ,a może nawet szacunku do jej osoby .Wielu z jej krytykantów nie dorasta Jej do do pięt pod każdym względem.Jeszcze raz gratuluję .

avatar
~Alicja
12.06.2023 17:28

Brawo. W czasach komputerów coraz mniej ludzi zna się na ortografii. Tym większe gratulacje dla zwycięzców.

avatar
~komputerek
13.06.2023 08:05

Powiedziała co wiedziała. Jak można wszystko zwalać na komputery ?. Czy "Alicja" i jej podobnie myślący nie wiedzą o tym, iż dzięki komputerom nie tylko młodzież, dzieciaki ale i tacy starsi jak ona więcej czytają i są przez te komputery mądrzejsi ?. Alicjo nie zwalaj totalne nieuctwo w obecnej szkole obecnego ministra na komputery !. Po drugie ; - jakie gratulacje dla " zwycięzcy" ? -ludzie tak piszą jak mówią i rozumieją i jest absurdem komukolwiek coś tu gratulować !. Komputer jest dzisiaj "Alicjo" narzędziem wszelkiej wiedzy i rozwoju - zapamiętaj to sobie !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl