TworzymyGłos Regionu

reklama

Czarnek wsparł kampanię PiS we Wschowie. Oberwało się przeciwnikom: „Nie znają się na normalnym, uczciwym zarządzaniu”

Wtorek, 02 kwietnia 2024 o 23:52, aktualizacja Środa, 03 kwietnia 2024 o 00:17, autor: 29
Czarnek wsparł kampanię PiS we Wschowie. Oberwało się przeciwnikom: „Nie znają się na normalnym, uczciwym zarządzaniu”

Podczas spotkania we Wschowie poseł Prawa i Sprawiedliwości, Przemysław Czarnek, wyraził przekonanie o zwycięstwie swojej partii w nadchodzących wyborach samorządowych. Czarnek, były minister edukacji, podkreślał, że PiS wykazało się skutecznym zarządzaniem na poziomie lokalnym, co ma być kluczem do sukcesu.

Skuteczne zarządzanie jako fundament sukcesu

Przemysław Czarnek wskazywał na znaczący rozwój infrastrukturalny w Polsce lokalnej jako dowód efektywnego zarządzania przez PiS. "Nigdy w historii państwa polskiego, Polska nie rozwijała się tak, jak w ciągu ostatnich 5 lat," mówił Czarnek, podkreślając, że rząd przekazywał ogromne środki finansowe samorządom niezależnie od politycznych sympatii. Ta niezwykła dynamika ma być jednym z filarów kampanii wyborczej partii.

Zobacz: PiS we Wschowie postawił na Kłosowskiego. Konwencja przed wyborami samorządowymi 2024 (VIDEO)

Ważność wyborów samorządowych

Czarnek zwracał również uwagę na szczególną ważność nadchodzących wyborów samorządowych. Podkreślał, że to na poziomie gmin, powiatów i województw rozstrzygają się sprawy fundamentalne dla mieszkańców, takie jak infrastruktura drogowa, kultura, zdrowie czy oświata. Były minister edukacji przekonywał, że sukces w tych wyborach będzie wyraźnym sygnałem dla obecnie rządzącej koalicji, sugerując nawet możliwość jej rozpadu w tym roku.

Apel do elektoratu

Przemysław Czarnek apelował do mieszkańców Wschowy o aktywne wsparcie partii, zachęcając do przekonywania krewnych i znajomych do udziału w wyborach. "Nie możemy oddać Polski lokalnej tym, którzy nie znają się na normalnym, uczciwym zarządzaniu," ostrzegał Czarnek, podkreślając znaczenie uczciwego zarządzania dla przyszłości Polski lokalnej.

Spotkanie we Wschowie było również okazją dla innych polityków PiS do wyrażenia swojego poparcia i przedstawienia argumentów przemawiających za wyborem kandydatów tej partii. Głos zabierali m.in. Elżbieta Rafalska, Marek Ast, Małgorzata Gośniowska-Kola oraz Andrzej Bielawski.

Zobacz: Konferencja PiS z udziałem Elżbiety Rafalskiej. „Mamy świetny program i kompetentnych kandydatów”

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

avatar

avatar
~lezeikwicze
03.04.2024 06:46

jaki tupet trzeba miec zeby takie słowa wypowiadać... przez 8 lat zniszczyli Polskę. tysiące pozamykanych firm, największe zadłużenie kraju w historii grube miliardy UKARDZIONE z państwa na swoje pisowskie "fundację" i inne wały, miliardy rozdane po kolesiowsku, ceny produktów najwyższe w historii w porównaniu do wynagrodzeń pracowników i mnóstwo przykładów można dalej wypisywać i on śmie mówić, że pis dobrze rządził z korzyścią dla Polski ? Jakby wygrali wybory to przez kolejne 4 lata całkiem do zera rozkradliby to co zostało.

avatar
~do ~lezeikwicze
03.04.2024 10:56

Bla, bla, bla... A może jakiś konkret poparty faktami, bo jak na razie, to tylko taplasz się w błocie i zaświniasz przestrzeń medialną. Strach bliżej ekranu usiąść.

avatar
~do
05.04.2024 10:10

strach to że (...) jak on czy ty znowu mogą kiedyś rządzić tym krajem. a u góry masz same fakty i przykłady ale z czytaniem u was zawsze był problem, zwłaszcza z czytaniem konstytucji i prawa. tylko niektóre rzeczy rozumiecie.

avatar
~wyborca
03.04.2024 07:32

Ego kosmiczne kompetencje zerowe

avatar
~TOTALNA KOMPROMITACJA !!!
03.04.2024 07:52

Przyjechał poseł do posła i mamy tu jak widać TRAGIKOMEDIĘ pis plus w jednym akcie - akcie posła !. Tak totalna kompromitacja mundurowego emeryta jako byłego policjanta !. Jeden poseł przyjechał do drugiego posła za pieniądze SUWERENA i proszę zauważyć ile czynią z tego wyborczych U S T A W E K w stylu tzw. " pisowskiej kiełbasy propagandowej " !. Jedno co mnie ciszy, że obecnie nie maja dotarcia do Naszych Publicznych Pieniędzy i te ich pseudo wizyty " posła do posła" nie są okraszane " papierowymi czekami" , prezentami z Funduszu Solidarnościowego .... itd. !!!. Co im tylko pozostało to jak widzimy ; wzajemne poklepywanie się, podawanie do zdjęcia na pokaz rączek ....itd. !. Poseł odjedzie - a wstyd tych ludzi pozostanie z nimi tu na miejscu !!!!. panie kandydacie emerycie mundurowy kłania się pytanie co z tematem " Willa pis plus" ????. Jak to się ma z honorem emeryta mundurowego i jego uczciwością ????????. Brrrrrrrrrrrrrrr !!!!!.

avatar
~TRAGI-KOMEDIA***
03.04.2024 08:39

O to jest pytanie; płakać czy śmiać się z tej kampanii wyborczej kandydata emeryta policyjnego ?. Smutny widok, jak kandydat w wyborach do samorządu lokalnego i to do M i G Wschowa angażuje posła partii pisu z której to parii startuje i ściąga go na Koszt Suwerena, aż z drugiego końca naszego kraju !. Oj jak to boli, jak nie ma się już dotarcia do Kasy Publicznej Suwerena, jak się nie posiada na jej koszt tzw. " papierowych czeków" i prezentów z " Funduszu Solidarnościowego" tak ochoczo rozdawanych za kampanii wyborczej do Do Sejmu i Senatu pis plus !. Teraz musi wystarczyć uścisk - łapka - piątka z ustawką szeregowego posła tej samej partii z której sie startuje !. jakie to smutne i jak to przypomina tragikomedię aktu jednego aktora i widzów , li i tylko tej samej partii !!!. Oj jakie to smutne i jak boli !!!!. Co widać i słychać po tej jakże wymownej obłudzie i fałszu w stylu nam znanym z " Willa plus " i " Historycznego kitu" ...... I to wszystko za szmal Suwerena !!!. Nie dla tego kandydata emeryta mundurowego i tej świty na Naszej Wschowskiej Ziemi !!!.

avatar
~do wyborca
03.04.2024 11:06

Jaka strata dla Wschowy, że ze swoimi kompetencjami nie startujesz na urząd burmistrza. Wygrałbyś w cuglach, ale jak widać tylko przyszłoroczne wybory są w stanie zaspokoić twoje EGO.

avatar
~Ja
03.04.2024 07:44

Jaki Pan taki kram.

avatar
~pomocy
03.04.2024 07:57

sprzedawcy "cudownych" garnków za 5 tysięcy mają więcej wspólnego z prawdą niż oni, a charakter takiego spotkania podobny... u sprzedawców przynajmniej garnek widać

avatar
~Jan Paweł
03.04.2024 08:51

Jest moc!! Pełna sala młodych energicznych ludzi z plakatów wierzących w zwycięstwo!! *zdjęcia piękne, maskujące puste miejsca...

avatar
~KTO TO POWIEDZIAŁ ;
03.04.2024 09:28

1, Cytat ; ..." Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie ...". 2. Cytat; ..." Do polityki nie idzie się dla pieniędzy...". . A kto przez ostatnie ponad osiem lat uwłaszczył się na Spółkach skarbu Państwa i jak podają wolne media dla swoich nominatów partyjnych wypłacił z Kasy Suwerena ok. 1 miliard 700 milionów złotych ???. NO KTO kandydacie emerycie mundurowy do wyborów z listy pisu ???. A może odpowie na to pytanie poseł pisu - was partyjny przyjaciel Czarnek ?. A może pomoże wam w tym " lista milionerów pis plus", albo " lista Willa pis plus" --- KTO to taki kryje się pod tymi słowami !!!. Skala wydanych pieniędzy z kasy Suwerena OBŁĘDNA !!1--- Nie spotkana w całej naszej historii !!!. Kto mógł tak bezkarnie korzystać z Kasy Publicznej i Kasy Spółek Skarbu Państwa panowie posłowie z pisu , panie kandydacie emerycie mundurowy z pisu ???. A mnie taki wstyd ..... !.

avatar
~Ola
03.04.2024 08:59

PiS przy tylu aferach powinien zejść do piwnic a Kłosowski zero kompetencji a jego opowieści o przedsiębiorcy to śmiech można sprawdzić w internecie jaki to przedsiebiorca

avatar
~Szanowna Pani Olu~~
03.04.2024 09:44

A, kiedy to oni - ludzie z tej partii mieli szacunek do bliźniego swego ?. Dla nich, jak pokazały ich ośmioletnie rządy kierowali się tylko "szmalem" - i to " szmalem" z Kasy Suwerena !. Przykładem są te ujawniane teraz dziesiątki ich AFER ( Afer pis plus) te liczne uwłaszczanie się na "szmalu" Publicznym Suwerena . I ja Pan myśli, Pani Olu - czy tacy ludzie wiedzą co to jest honor?, co to jest szacunek do drugiego człowieka ?, co to jest posiadanie osobistego poczucia wstydu ?. Widzimy ich zachowanie - zachowanie ich członków i posłów na konferencjach, na Komisjach Śledczych w trakcie ich przesłuchiwania , a teraz widzimy ta jawną ich kompromitację tu U Na , na dole w Mieście Wschowa jak odstawiają nam ten przedwyborczy teatrzyk partii pis plus z udziałem posłów !!!. I to wszystko w imię utrzymania się za wszelką cenę przy "korycie władzy" , które bezpowrotnie utracili 15.10 ... A teraz tracą ją tu U Nas na dole w Powiecie i Mieście !!!!. Te ich sztuczne miny, gesty ,.... to jak takie " pajacowanie przedwyborcze " na naszych oczach i jak to przypomina ta ich " rekonstrukcję" z która tak epatowali na przełomie poprzedniej kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu !... . Pytanie ; gdzie te ich mundurki z tej rekonstrukcji /. ?.

avatar
~Wyborca
03.04.2024 10:16

Prawie jak pocsłunek śmierci .....tu mamy uścisk śmieci PiS ,zwiastujący klapę Kłosowskiego

avatar
~kolega
03.04.2024 11:03

A gdzie przekręt Mejza dobry kolega tego towarzystwa wzajemnej adoracji. Emerycie nie wstyd tobie. Ty nigdy nie miałeś honoru.

avatar
~Słuszna UWAGA!
03.04.2024 11:53

Panie (~~kolega) !. Tylko, czy takiego jak ten emeryt mundurowy - kandydat z pisu i popierany przez takich posłów - o zgrozo, litości...., litości !!! - można jeszcze nazywać swoim kolegą ?. Nie jeden emeryt policyjny, czytaj mundurowy już dawno wypisał go ze swojej listy kolegów po fachu !!!. Przykre, ale jakże prawdziwe !. Szkoda tylko, że on tego nie wyczuwa ?.!. Masakra .... Masakra ... jego postawa w tej partii !!!. Nigdy takich kolegów !!!. A 07.04.2024 roku ja i moi kol. emeryci policyjni idziemy za Panem Antkowiakiem !.

avatar
~były kolega
04.04.2024 14:17

Kto zna pana Kłosowskiego od młodości ten wie że takie słowa jak Bóg, Honor i Ojczyzna to są tylko hasła które mają mu pomóc w zdobyciu władzy . Szkoda naszej Wschowy

avatar
~Zen
03.04.2024 11:22

Tego nie da się nie zauważyć, siła w "moherowych beretach" 65+ i zdecydowanie powyżej. Gerontologia wschowskiego PiS, co pokazują zdjęcia, jest bardzo grubo podpięty cynizmem i dulszczyzną, zakłamaniem i cwaniactwem na kasę. A gdzie "bony towarowe" p. posłowie wyrażone w tekturkach, samym macherstwem już nie wygracie ?

avatar
~DO "~~były kolega"
04.04.2024 15:28

Z całym szacunkiem do Ciebie, jak " były kolega" to nie żaden tam "pan " . Potwierdzam Twoje słowa z całą świadomością ich znaczenia. Mam nadzieję, że bracia emeryci wszystkich lokalnych służb mundurowych jak również solidarnie ich rodziny NIE zagłosują na tych emerytów mundurowych. Ich postawa nie ma nic z naszym Honorem i Przysięgą. Pozdrawiam i wierzę w Was !. Nie Cynikom, Nepotyzmowi, Klakierom, partyjniactwu w Naszych szeregach !.

avatar
~do kolegi
03.04.2024 11:35

Chyba wybrał się razem z " generałem" Prezesem HZZ Osowa Sień, bo jego też nie było na tym spotkaniu albo już nie przyznaje się do PiS-u.

avatar
~Historia
04.04.2024 15:15

Zakpiła z tych ludzi. Do " do kolegi" , pytanie ; - która to już jego przystań do lokalnej kariery?.

avatar
~KLASYKA***
03.04.2024 11:55

Klasyczny uśmiech prze łzy !. Postawa godna człowieka partii takiej jak pis --- zero skrupułów i honoru !!!.

avatar
~Rita
03.04.2024 12:25

Po tłumach na sali widać zainteresowanie spotkaniem z BYŁYM MINISTREM EDUKACJI. Słowo BYŁY niech towarzyszy temu panu do końca jego dni. On już miał swój czas i lepiej żeby ten czas nie wrócił. Szkoda naszych dzieci i wnuków.

avatar
~Xx
03.04.2024 13:29

Czarnek czy złożyłeś kwiaty przy pomniku byka?

avatar
~Dramat
03.04.2024 20:25

Fanatycy. Co jakiś czas potrzebują nowej dawki propagandy i prania mózgów. Nigdy więcej PiS

avatar
~8l.tvppis+
04.04.2024 15:11

Pewien ekspert powiada, że ci co byli awansowani za psiu to podobnie jak ich 8letnia tvppis spowodowała u nich spustoszenie umysłu . Tak - Nigdy u nas pisu. Dramat i żenada !.

avatar
~do kandydata "emer.P."
04.04.2024 15:20

A kiedy zajmiesz się wyjaśnianiem afery " willa plus psi" ?. A może coś takiego planujecie w naszej Wschowie -?. Co wiesz na temat pisowskiego uwłaszczenia się na Mieniu Publicznym i tych waszych " papierowych czeków, co się z nimi stało, ze ich teraz nie rozdajecie ?. Masakra bez wstydu.

avatar
~JB
04.04.2024 21:21

CZARNY ODDAJ KASE ZA WILLĘ.....

avatar
~Zainteresowany
05.04.2024 07:23

Oczywiście że Prezes OZZ Osowa Sień był tylko schowany na końcu. Już nie pcha się do przodu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl