TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Antkowiak z życzeniami dla kobiet. „Jesteście najcudowniejsze na świecie”

Piątek, 08 marca 2024 o 12:29, aktualizacja Piątek, 08 marca 2024 o 12:41, autor: 5
Burmistrz Antkowiak z życzeniami dla kobiet. „Jesteście najcudowniejsze na świecie”

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak w Dniu Kobiet złożył wszystkim paniom najlepsze życzenia. Włodarz zaprosił również na gminne obchody święta, które zaplanowane są na 9 marca, w siedzibie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

„Z okazji Dnia Kobiet składam Wam najserdeczniejsze życzenia, życzenia zdrowia, spokoju i radości na co dzień. Przede wszystkim życzę, żebyście się nie zmieniały przez cały czas dla nas, żebyście po prostu były, bo jesteście najcudowniejsze na świecie. Wszystkiego dobrego, drogie panie” - powiedział burmistrz Antkowiak.

Dzień Kobiet w CKiR

Centrum Kultury i Rekreacji (CKiR) we Wschowie oraz burmistrz Antkowiak serdecznie zapraszają mieszkanki na uroczyste obchody, które odbędą się 9 marca. Wydarzenie zaplanowano w sali widowiskowej CKiR (ul. Niepodległości 1), a wstęp dla wszystkich zainteresowanych jest bezpłatny.

Warsztaty z Kamila Olga Stępień-Reszel

Główną atrakcją zaplanowaną na ten dzień będą dwugodzinne warsztaty coachingowe, które poprowadzi renomowana psycholog i pedagog, Kamila Olga Stępień-Reszel. Warsztaty, które rozpoczną się o godz. 15:00, mają na celu zwiększenie efektywności w planowaniu i osiąganiu celów, rozwijanie kreatywności oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Będzie to również okazja do nauki skutecznych metod radzenia sobie ze stresem oraz podniesienia motywacji i zaangażowania.

Muzyczne zakończenie dnia

Wydarzenie zakończy występ Norberta Wronki, półfinalisty 13. edycji programu "The Voice Of Poland". Uzdolniony artysta młodego pokolenia dostarczy uczestnikom obchodów niezapomnianych emocji muzycznych, będących doskonałym zwieńczeniem pełnego inspiracji dnia. Początek koncertu o godz. 17:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~MG
08.03.2024 14:11

Od kiedy burmistrz aż tak docenia kobiety ( wia6, że tylko niektóre). Nie wszystkie damy się na to nabrać.

avatar
~Do MG
09.03.2024 09:04

Wczoraj niemal wszyscy kandydaci rozdawali kwiaty ,pan Kuryłło w klubach ,pan Gliński w sklepach ,pani Szajkiening na targu ,pan Sadrakuła w Sławie .Nikomu korona z hłowy nie spadła ,pan Antkowiak nie był jedym rozdsjacym kwiatki .Nam kobietom bardzo się ten zwyczaj podoba .

avatar
~Tubylec
09.03.2024 23:22

Kto zsplscil za te kwiaty? A p. Antkowiak nie powinien w tym czasie pracować ?

avatar
~do MG
10.03.2024 09:36

Szkoda tylko, że ten zwyczaj jest tylko przed wyborami.

avatar
~do ~`MG
10.03.2024 18:30

W zeszłym roku tez burmistrz tak rozdawał kwiatki, uśmiechy i życzenia, bo jakoś nie pamiętam.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl