TworzymyGłos Regionu

reklama

Barwny korowód otworzy Dni Sławy 2024. Cleo gwiazdą wieczoru

Wtorek, 02 lipca 2024 o 13:07, aktualizacja Wtorek, 02 lipca 2024 o 13:24, autor: 4
Barwny korowód otworzy Dni Sławy 2024. Cleo gwiazdą wieczoru

Sława szykuje się do hucznego świętowania. Tegoroczne Dni Sławy, zaplanowane na pierwszy weekend sierpnia, zapowiadają się wyjątkowo kolorowo i muzycznie. Mieszkańcy i goście będą mogli wziąć udział w barwnym korowodzie, który przejdzie ulicami miasta, a wieczorem bawić się przy hitach Cleo.

Korowód ulicami Sławy

Tradycyjny korowód, będący dumą organizatorów i jedną z głównych atrakcji Lata bez Granic, wyruszy 3 sierpnia o godzinie 15:00. Uczestnicy zbiorą się przy skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Obrońców Pokoju już o 14:30.

"Zapraszamy wszystkich do udziału w korowodzie. To świetna okazja, by pokazać kreatywność i ducha wspólnoty" - zachęcają organizatorzy. Do udziału mogą zgłaszać się grupy mieszkańców, placówki oświatowe, firmy, stowarzyszenia, a nawet całe sołectwa.

Zobacz: Barwny korowód ulicami miasta. Dni Sławy 2022 (VIDEO)

Chętni do udziału w korowodzie mają czas do 22 lipca, by przesłać zgłoszenie wraz z krótkim opisem swojej reprezentacji na adres dk@sckiw.slawa.pl. Organizatorzy proszą, by każda grupa przygotowała baner lub szyld z nazwą swojej grupy.

Szczegółowy program Dni Sławy 2024 zostanie opublikowany w najbliższym czasie.

Cleo rozgrzeje publiczność

Gwiazdą tegorocznych Dni Sławy będzie Cleo. Artystka, znana z takich hitów jak "My Słowianie" czy "Łowcy Gwiazd", została wybrana przez mieszkańców w internetowym głosowaniu.

Cleo to nie tylko piosenkarka i autorka tekstów, ale także malarka i projektantka mody. Swoją karierę zaczynała w chórze gospel Soul Connection, by potem współtworzyć duet Dwie Asie. Jej talent został dostrzeżony przez publiczność i branżę muzyczną, czego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody, w tym diamentowe, platynowe i złote płyty.

Zobacz: Barwny korowód i parada motocykli na ulicach Sławy (FOTO)

Korowód w Sławie

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Czytelnik
03.07.2024 08:33

Ale gwiazda haha. Juz nie mają kogo zapraszac

avatar
~misiek
03.07.2024 22:55

We Wschowie był Piekarczyk

avatar
~kenza22
03.07.2024 09:01

"Czytelnik" już nie pamiętasz ,że można było wybrać artystę.

avatar
~majka
03.07.2024 11:34

super, nie mogę się doczekać

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl