TworzymyGłos Regionu

B. Stachowska i A. Huzar z aktami mianowania na stanowisko dyrektora

Środa, 24 maja 2023 o 13:05, autor: 1
B. Stachowska i A. Huzar z aktami mianowania na stanowisko dyrektora

W ubiegłym miesiącu zakończyły się konkursy na stanowiska dyrektorek Przedszkola nr 1 im. "Tu mieszka bajeczka" oraz Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II we Wschowie. Dziś (24 maja) burmistrz Konrad Antkowiak wręczył akty mianowania na stanowisko dyrektora placówek oświatowych pani Beacie Stachowskiej oraz pani Annie Huzar, które wcześniej otrzymały rekomendacje komisji konkursowych.

Akty mianowania na stanowiska dyrektorek placówek oświatowych

Burmistrz Konrad Antkowiak podkreślił, że z przyjemnością wręczył akty mianowania na stanowisko dyrektora przedszkola oraz szkoły podstawowej. Pani Beata Stachowska otrzymała akt mianowania na stanowisko dyrektora Przedszkola nr 1 "Tu Mieszka Bajeczka". Jest to kontynuacja jej dotychczasowej pracy, która została wysoko oceniona zarówno przez burmistrza, jak i grono pedagogiczne, rodziców i dzieci. Pani Stachowska cieszy się dużym zaufaniem i pozytywnymi opiniami, dlatego patrzy się z optymizmem na przyszłość placówki.

Pani Anna Huzar otrzymała akt mianowania na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II. Burmistrz wyraził przekonanie, że pani Huzar będzie doskonałym dyrektorem, pełnym zaangażowania i profesjonalizmu. Życzył jej wszystkiego najlepszego na nowym stanowisku.

Rekomendacje komisji konkursowej

Przed ogłoszeniem aktów mianowania, odbyły się konkursy na stanowiska dyrektorek placówek oświatowych we Wschowie. W skład komisji konkursowych weszli przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, rady pedagogiczne, związki zawodowe i rady rodziców. W wyniku przeprowadzonych konkursów, komisja zdecydowała się rekomendować dwie kandydatki na stanowiska dyrektorek placówek oświatowych we Wschowie.

Źródło/foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~chodorowskakatarzyna5@gmail.com
24.05.2023 20:03

Gratulacje pani Aniu. Tylko szkoda że Ośrodek pani zostawia. Chyba że da się pogodzić obie te funkcje. Pozdrawiamy Błażej z mamą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl