TworzymyGłos Regionu

reklama

Asfalt na nowej ścieżce rowerowej już się układa! A. Bielawski: „Wielu mówi o koncepcjach, ja pokazuję realne działania”

Wtorek, 26 marca 2024 o 12:36, aktualizacja Wtorek, 26 marca 2024 o 12:53, autor: 22
Asfalt na nowej ścieżce rowerowej już się układa! A. Bielawski: „Wielu mówi o koncepcjach, ja pokazuję realne działania”

W Powiecie Wschowskim nabiera tempa modernizacja drogi, łączącej DK nr 12 w Górczynie ze skrzyżowaniem Gola-Konradowo. Projekt ten, o wartości około 22 milionów złotych, jest nie tylko kolejnym przedsięwzięciem infrastrukturalnym, ale przede wszystkim obiecuje znaczną poprawę warunków dla kierowców, miłośników dwóch kółek oraz pieszych.

„I to są, szanowni państwo, realne działania”

Dzięki dofinansowaniu z Rządowego Programu "Polski Ład", w ramach inwestycji powstaje ciąg pieszo-rowerowy, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby mieszkańców regionu w zakresie bezpiecznego i komfortowego przemieszczania się. Starosta Wschowski Andrzej Bielawski, który odwiedził dziś teren budowy, podkreślił pragmatyzm i skoncentrowanie na realnych inwestycjach, które przynoszą namacalne korzyści dla społeczności lokalnej.

„Trwa budowa ścieżki rowerowej na odcinku od drogi krajowej nr 12 w Górczynie do skrzyżowania Gola-Konradowo. I to są, szanowni państwo, realne działania. Jesteśmy w takim okresie, że wielu mówi o koncepcjach, wizjach, planach - ja pokazuję konkretne działania i takich działań zrealizowaliśmy na dziesiątki milionów, a na kolejne 80 milionów mamy podpisane umowy i one są w trakcie realizacji” - mówi Starosta Wschowski Andrzej Bielawski.

Zobacz: Powiat Wschowski modernizuje drogę od Zamysłowa do krzyżówki Gola-Konradowo

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

avatar

avatar
~tubylec
26.03.2024 13:28

Panie starosto, czy wykonywanie swoich obowiązków to powód do dumy i propagandy sukcesu , czy podstawowy obowiązek pracowniczy ? Ostatecznie jest Pan naszym pracownikiem.

avatar
~JA do "starosty"
27.03.2024 08:15

Wyobraźmy sobie, że przedstawiciele innych zawodów, szefowie innych branż zawodowych, konkretnych zawodów, co to z owoców ich pracy żyje i jest zadbany zdrowotnie tak jak " starosta powiatu wschowskiego" co to czyni sobie ze swoich Ustawowych Obowiązków wobec Suwerena wieczne SZOPKI i UTAWKI wyszli by na ulice Naszych Miast i Wsi i tak jak on czynili z tego co robią na co dzień TAKIE O TO TEATRALNE WIDOWISKA , czytaj CYRK ULICZNY ????. CO by to było ...?. Panie starosto do biura i czynić to co panu Ustawa Nakazuje, a nie odstawiać nam tu ten CYRK i robić sobie tanią kampanię wyborczą pis plus !. ) 07.04 --- skończy się pańska kariera tzw. ustawek na ulicach, na chodnikach, na dachach szkół ..... tak jak sie skończyły wasze papierowe czeki i rozdawnictwo za szmal Publiczny !!!!.

avatar
~BHP +
26.03.2024 13:30

Gdzie jest Inspekcja Pracy ?, co ten kandydat w obecnych wyborach robi na budowie bez odzieży ochronnej ?. szanowna Inspekcjo Pracy --- nie ma ludzi bezkarnych ?. HIhahahah .... asfalt i ścieżka i co ..... propaganda w stylu i na poziomie tej partii w tej kampanii wyborczej --- śmiech przez łzy !!!.

avatar
~Monia
26.03.2024 13:40

Brawo

avatar
~Zen
26.03.2024 14:26

Ach ten Tusk, jak On Pana pokochał, że to tyle Panu daje ? Tylko ile jest w tym Pana zasługi a ile przypadku ? Wielu już myśli co z Panem będzie za 2 tyg. ?

avatar
~zza winkla
26.03.2024 14:32

Jak za komuny - wizyta w terenie była najważniejsza. Liczył się tylko plac budowy, cyfry do rekordów, strugi potu i zdjęcia do "Trybuny" .

avatar
~Do kandydata pi.,..!
26.03.2024 19:22

Szanowny panie kandydacie do nowych wyborów, nie ma za rządów K15P tzw, " świętych krów..." , na każdej budowie obowiązują przepisy BHP !. Pan nie jest tego żadnym bezkarnym wyjątkiem - chyba pan widział co się dzisiaj stało z ramienia ABW i działaniami Prokuratury w sprawie łamania przepisów przy rozdawnictwie pieniędzy z " Funduszu Sprawiedliwości" ?. Za rządów K15P liczy się prawo i praworządność szanowny panie kandydacie !. Przestrzegamy prawa BHP @.!

avatar
~Ja
26.03.2024 17:35

Kampania nie za swoje.

avatar
~JA do "Ja"
27.03.2024 08:26

Jak zabrano im dotarcie do Kasy Publicznej , zabrakła tekturowych czeków, czajników, pralek, samochodów strażackich ...... itd..... to jak widać została im , kandydatom tej partii jeno pseudo ustawka w stylu " widzicie to ja wasz starosta ...itd." Żałosny widok jak ten wczorajszy z konferencją człowieka odpowiedzialnego za " Fundusz Solidarnościowy" !. A jak to sie kończy --- wszyscy widzieliśmy i widzimy na Komisjach Śledczych ..... a to jak jaskółki medialne wolnych mediów donoszą jeszcze NIE KONIC SENSACJI o członkach tej partii !>?. Przykro patrzeć na ich kandydatów w tych wyborach jak tworzą dziesiątki KWW na terenie Kraju bez ich " świętego logggggo PIS " <> i to niech będzie puntom ich kampanii i panów z pod znaku " emeryci mundurowi na listach pisu" ! Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !.

avatar
~Grab
26.03.2024 18:07

Super. Burmistrz powinien brać z Pana przykład

avatar
~Ustawowe Obowiązki+
27.03.2024 10:15

Kpina z nas ;;;; Kol. "Grab" --- ponad 8 lat propagandy i życie na Koszt Publiczny i ponad 5 lat życie starosty z nadania pisu i posła Asta na koszt Wyborcy ty śmiesz stawiać coś takiego wobec Pana Burmistrza Antkowiaka !!!. Życie na koszt innych ma być wg ciebie przykładem uczciwej pracy ?. Spytaj się tego swojego starosty z pisu, gdzie zgubił papierowe czeki ?. Gdzie te wirtualne kwoty z Kasy Publicznej?. A pan Burmistrza przy tej okazji proszę podać pełna KWOTĘ strat jakie poniósł Budżet Miasta i Gminy w wyniku zabrania Nam - Miastu i Gminy DOCHODÓW Nam Należnych z PIT i CIT !!!!. Jak to jest kwota tej totalnej władzy pisu wobec ograniczenia praw lokalnym samorządom do własnego dysponowania tymi kwotami ???,. Panie Burmistrzu Proszę podać ta Kwotę Strat za ostanie ponad 5 lat władzy pisu w sakli kraju i powiatu wschowskiego !!!!!!. Ile Miasta i Gmina Wschowa Straciła tych przychodów - dochodów z utrat odpisów PIT i CIT !!!!!. My Mieszkańcy się tego domagamy !. Prosze o publiczną inf. !!!!!!.

avatar
~Zamysłów 8
26.03.2024 19:20

Panie starosto dość tych bzdur przedwyborczych. Ostatnie zdjęcie z układanie bruku tylko 2 m dla zdjęcia. W samej wiosce zastój pracy i dużo uwag dotyczących wyjazdów z posesji. A najważniejsze droga na Górczynę w całkowitej przebudowie i brak dojazdu do Gminy i miejsc pracy. Brak komunikacji dodatkowej na czas budowy drogi i mostu. Jak zwykle mieszkańcy poniosą dodatkowe koszty. Tak się nie współpracuje z mieszkańcami.

avatar
~Andrzej Kopczyński
26.03.2024 19:22

Ścieżka rowerowa to za mało jak na całą kadencję. Potrzebna Obwodnica Dla Wschowy i dla Szlichtyngowy też. Już czas na obwodnice, nie na obietnice. Pozdrawiam mieszkańców Powiatu Wschowskiego.

avatar
~Walec
26.03.2024 20:56

A walec jedzie prosto nie tylko po ścieżce, Prawo i Sprawiedliwość sięga tam gdzie przez 8 lat nie sięgało, nie biorą jeńców żadnych tym razem.

avatar
~Wiarygodny
27.03.2024 12:02

To co powiat robi to się wszystkim należy, to nic takiego że inwestycjami przyćmił indoletną gminę i żeby nie powiat to żadna ulica w gminie Wschowa nie byłaby wyremontowana- to wszystko nic że na 80 mln inwestycje rozpoczął. A że gminni pismaki chwalą się na zawłaszczonych słupach reklamowo-ogłoszeniowych 20 mln to jest to olbrzymi sukces, tylko nic z niego nie wynika, oprócz stojących toalet. Nie piszą że Burmistrz to ich pracownik, że mało zrobił etc. Brak wstydu i wyobrażni Panowie z Ratusza. Wschowa nic się nie rozwija jako miasto. Zamykamy ranking maruderów, niezależnie co propagandziści napiszecie.

avatar
~Rafał Ciesielski
27.03.2024 19:03

Dziękujemy panie starosto tyle co Pan zrobił dobrego dla naszego powiatu jeszcze nikt nie zrobił, życzę powodzenia w wyborach 7.04.2024 i jestem przekonany że jest Pan najlepszym wyborem, komentują piszą głupoty a nikt z imienia i nazwiska nie potrafi się podpisać.

avatar
~1 Kwietnia ( Rafał coś tam...)
28.03.2024 08:03

Czy ty się nie pomyliłeś z datą --- czy chodzi ci z tymi podziękowaniami i życzeniami o 1 Kwietnia 2024 ???. Już większego sarkazmu pod USTAWKAMI tego kandydata nie pamiętam od 30 lat !!! CYRK - USTAWKI - PROMOCJE w kampanii wyborczej za Szmal Suwerena ...... wcześniej papierowe czeki na klatkach piersiowych obdarowanych, prezenty za szmal Publiczny, tzw. "Pikniki Rodzinne i Mundurowe" za szmal Publiczny ....... itd. I ty Rafale śmiesz Nam tu wmawiać te bzdety o tym kandydacie - najwyraźniej ze względu na Wielki Tydzień robisz sobie z nas przysłowiowe " JAJA - PISANKI " !. Człowiek z nadania pisu starosta i to w dodatku z poparcia radnych wybranych z listy lokalnego PSL-u. PSL-u co to w sakli Kraju jego partia i Szef tej partii ponad 8 lat i obecnie jest w TOTALNEJ OPOZYCJI do PIS-u !!!!!. To jest największa KPINA z Nas Wyborców i Suwerena !!!!. Śmiech na sali - Cyrk Polityczny na arenie Naszego Kraju i na Naszych Oczach !!!!> A teraz to nieprzestrzeganie przepisów BHP na tej budowie !!!!. NIE DLA PISU na Ziemi Wschowskiej i Powiecie Wschowskim !!!!! Dość tej KPINY z Wyborców - to nie teatr, to nie pokazy celebrytów , tylko poważny urząd STAEOSTY --- Rafale -----zapamiętaj STAROSTY !!!!.

avatar
~Ja
28.03.2024 12:29

Czy ty słyszysz siebie?

avatar
~Łukasz Marciniak
27.03.2024 20:42

Fajna marynarka;)

avatar
~Maks
28.03.2024 15:21

Dobrze że chociaż w trakcie kampanii wyborczej zabrał się Pan do roboty i wykonywania swojej pracy... za chwilę wyskoczy Pan z lodówki...

avatar
~T
29.03.2024 05:28

Brawo Panie Starosto

avatar
~Xx
29.03.2024 13:54

Gadka typowego pisowca

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl