TworzymyGłos Regionu

Aktywna Wschowa organizuje Bieg Nocny w Lginiu – Wieś Trail 2023

Piątek, 23 czerwca 2023 o 09:46, aktualizacja Piątek, 23 czerwca 2023 o 14:56, autor: 2
Aktywna Wschowa organizuje Bieg Nocny w Lginiu – Wieś Trail 2023

Zbliża się piąta okazja do wzięcia udziału w Wieś Trail, czyli cyklicznej imprezie rekreacyjno-biegowej organizowanej przez Stowarzyszenie Aktywna Wschowa wraz z Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Tym razem bieg będzie wyjątkowy, ponieważ rozpocznie się dopiero o godzinie 21:00. To wyjątkowa okazja dla wszystkich biegaczy i biegaczek, którzy pragną spróbować swoich sił podczas wieczornej przygody biegowej. Ciemność, latarki czołowe i trasy biegowe w Lginiu czekają na śmiałków, gotowych podjąć to wyzwanie.

Trasy biegowe

Organizatorzy Wieś Trail przygotowali dwie trasy, aby każdy uczestnik mógł znaleźć dla siebie odpowiednie wyzwanie. Pierwsza trasa ma długość 4,42 km i jest idealna dla początkujących oraz osób preferujących krótsze dystanse. Druga, bardziej wymagająca trasa, liczy 9,5 km i z pewnością sprawi radość doświadczonym biegaczom, którzy szukają większego wyzwania.

Wieczorna atmosfera i Noc Kupały

Bieg Wieś Trail w Lginiu odbędzie się w okolicach Nocy Kupały, co nadaje mu wyjątkową atmosferę. Uczestnicy będą mieli okazję biegać, truchtać lub maszerować wieczorową porą, otoczeni magią tej tradycyjnej polskiej nocy. 

Uczestnictwo

W wydarzeniu Wieś Trail mogą wziąć udział wszystkie osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 16 roku życia za zgodą opiekuna i pod jego bezpośrednią opieką. Biegacze i biegaczki będą startować na własną odpowiedzialność, dlatego warto dobrze się przygotować przed udziałem w imprezie. Niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią trasę i cieszyć się niezapomnianym biegowym doświadczeniem.

Wieś Trail w Lginiu już 23 czerwca

Impreza Wieś Trail będzie miała następujący harmonogram:

  • 19:30 - Puszczanie wianków na wodę - Rusałki - Joga na plaży z Karoliną
  • 20:00-20:45 - Biuro zawodów - plaża Lgiń
  • 20:00 - Przejazd na rowerze górskim (MTB)
  • 21:00 - Rozgrzewka - Start biegów
  • 22:00 - 24:00 - Zabawa taneczna, poczęstunek dla uczestników

Przygotuj się na wieczór pełen aktywności, dobrej zabawy i biegowego ducha. Wieś Trail w Lginiu jest idealną okazją, aby spróbować czegoś nowego i przekroczyć własne granice podczas nocnej biegowej przygody.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Biegaczka
13.06.2023 23:42

Super kolejny medal do kolekcji wpadnie Zapowiada się super impreza Do zobaczenia PS. fajny plakat

avatar
~Ja
18.06.2023 23:24

Na czym ma polegać przejazd rowerem MTB? To dla biegaczy, czy dla całkiem innej grupy?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl