TworzymyGłos Regionu

reklama

Miłosny wyścig w Siedlnicy:

Wieś Trail rozpoczęte! (FOTO)

Niedziela, 12 lutego 2023 o 13:22, aktualizacja Niedziela, 12 lutego 2023 o 14:16, autor: 12
Miłosny wyścig w Siedlnicy:

W Siedlnicy odbył się bieg "Wieś Trail 2023", zorganizowany przez Stowarzyszenie Aktywna Wschowa. Impreza miała na celu zachęcenie miłośników aktywnego stylu życia do spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Motywem przewodnim biegu były walentynki.

Biegacze rywalizowali na dwóch trasach, których łączna długość wyniosła 5 i 9 kilometrów. Zapoczątkowano tym samym cykl spotkań rekreacyjno-biegowych, które pozwolą poznać okolicę takich miejscowości jak: Siedlnica, Olbrachcice, Lgiń, Wygnańczyce, Dębowa Łęka oraz Osowa Sień. W biegu inauguracyjnym wzięło udział 36 biegaczy i biegaczek, w tym zarówno dorośli, jak i dzieci. Pogoda dopisała.

Hasłem przewodnim imprezy był "Bieg walentynkowy". Każdy na mecie otrzymał pamiątkowy medal w formie puzzla, ufundowany przez Urząd Miasta i Gminy Wschowa. Uczestnicy „Wieś Trail” mają dodatkową motywację, udział we wszystkich biegach pozwoli na zebranie wszystkich elementów medalu.

Na uczestników czekał również poczęstunek oraz atrakcje związane z tematyką biegu. Dzieci mogły skorzystać z opieki i dodatkowych atrakcji w sali wiejskiej.

Impreza miała charakter rekreacyjno-biegowy, nie były mierzone czasy ani nie przydzielano numerów startowych. Organizatorzy planują kontynuację cyklu spotkań o podobnym charakterze, zachęcając do aktywnego zwiedzania okolicznych miejscowości. Wszystkie atrakcje były bezpłatne dla uczestników.

Więcej informacji o pozostałych biegach wkrótce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

avatar

avatar
~Ewa
12.02.2023 15:45

Super brawa dla uczestników biegu jesteście the best

avatar
~Biegacz
12.02.2023 17:39

Fajne spotkanie biegowe, do następnego:)

avatar
~znajoma
12.02.2023 21:09

Brawo Szymon z najwspanialszą mamą Anią.

avatar
~Som
13.02.2023 05:25

Kaczor jak zwykle nie ogolony styl bezdomnego

avatar
~Hmm
13.02.2023 12:39

Hmm a mi się podoba z takim zarostem ??

avatar
~Ja
13.02.2023 14:47

Sam jesteś bezdomny ! Zazdrościsz pewnie jesteś łysy !

avatar
~Ja
13.02.2023 15:31

A może lepiej pobiegać i mózg przewietrzyć !

avatar
~sympatyk biegania
14.02.2023 08:59

Pomysł świetny. Panie Arturze gdyby przy organizacji tych i innych imprez biegowych skorzystał Pan z rad działaczy lokalnych to twierdzę,że frekwencja byłaby większa i organizacja byłaby jeszcze lepsza. Utworzyć trzeba zespół organizacyjny tych imprez a nie robić samemu.

avatar
~Artur
16.02.2023 20:19

Zapraszam lokalnych działaczy do stowarzyszenia aktywna wschowa, które razem z CKiR organizuje wieś trail. Chętnie wysłuchamy pomysłów. Ewentulanie proszę pisać wiadomości na FB #aktywnawschowa.

avatar
~Uczestniczka
17.02.2023 09:53

A ja byłam na tej imprezie i bardzo mi się podobała. Była świetna opieka dla dzieci,które aktywnie spędziły czas gdy rodzice biegali,przepyszne kanapki i ciasto zrobione przez panie z rady sołeckiej,pozytywni ludzie,którzy przyszli i poświęcili swój wolny czas aby to zorganizować. Może zamiast narzekać warto doceniać takich ludzi z świetnym pomysłem i energią. Na pewno będę na kolejnych biegach .

avatar
~Czyli można !
17.02.2023 09:58

Czyli można bez "tekturowych czeków +" coś zrobić oddolnie dla siebie, dla nas, dla wszystkich !!!! - podejrzewam, że ci tu złośliwi to tzw. trolle totalnej partii rządzącej nam od ponad siedmiu lat, bowiem oni tylko potrafią rządzić za nasze Publiczne Pieniądze - czyli Suwerena - co było widać po tym totalnym wysypie ich "tekturowych czeków" dla swoich oraz ostatnio " Wielkiej Akcji Willa Plus" !!!!. Przyjdzie czas, ze My Społeczeństwo Oddolne kiedyś ich za to rozliczymy, a teraz organizujemy się w takie Oddolne Akcje SWOI POTRAFIĄ !!!!!.

avatar
~Pytanie do działacza
18.02.2023 08:02

Proste pytanie .Co wschowscy działacze sportowi zrobili dla przeciętnego mieszkańca gminy takiego jak ja .Pomijam tutaj organizatora biegu Mikołajkowego i biegu Orła. Szukam w pamięci tych imprez sportowych ,które zgromadziły dużą grupę mieszkańców .Nie biorę w tej chwili pod uwagę imprez klubowych dla dzieci i młodzieży. I odczep się Pan od kogoś kto chce w końcu w tej gminie coś zrobić ,a najlepiej niech Pan zorganizuje sam coś na poziomie tych imprez organizowanych przez Pana Artura i Aktywną Wschowę. Chętnie weźmiemy w niej udział.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl