Turniej nocny w Lginiu

Wtorek, 26 czerwca 2012 o 11:36, autor: 0

Turniejem nocnym o nagrodę Dyrektora CKiR we Wschowie zainaugurowany został sezon siatkówki plażowej w Lginiu.

Do eliminacji do turnieju głównego zgłosiło się 12 par. Awans uzyskało 6 pierwszych par. Turniej nocny rozpoczął się o godz. 20.00 i do rywalizacji przystąpiło 6 par rozstawionych oraz 6 par z eliminacji. Obsada tegorocznego turnieju była bardzo mocna. W sumie rozegrano 22 pojedynki, które stały na wysokim poziomie. Tegoroczny turniej zakończył się zwycięstwem zespołu Petardy z Nowej Soli, który to w finale pokonał ubiegłorocznych zwycięzców braci Mischke z Gostynia, w walce o trzecie miejsce Dzikie Kury pokonały Niebieskich. W trakcie turnieju uczestnicy grzali się przy ognisku oraz jedli kiełbaski z rożna. Zawody zakończyły się o godz. 3.30 wręczeniem przez Dyrektora CKiR we Wschowie pucharów i nagród rzeczowych. Klasyfikacja Turnieju: