Zwycięstwo WKM i Igora Zienkiewicza

Poniedziałek, 26 maja 2014 o 17:38, autor: 0

Zwycięstwem klubowym Wschowskiego Klubu Motorowego zakończyła się IV Runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej. Nasz klub zdobył 1485 punktów i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji sezonu. W swojej klasie zwyciężył Igor Zienkiewicz. Nasz junior został nowym liderem klasyfikacji generalnej. Drugi wśród quadowców był brat Igora Gabor. 6 miejsce zajął Piotr Paździor, siódmy był Krzysztof Kreczetowski, a dziewiąty Bogdan Powalacz. Na najniższym stopniu podium w klasyfikacji MX Masters stanął Marek Kreczetowski. Słabiej spisał się Janusz Piotrowski, który zajął 6 miejsce. Tuż za podium w klasie MX Open sklasyfikowany został Bartosz Dorosz. 5 miejsce w kategorii MX 1 zajął Kamil Majorczyk. 8 miejsce zajęła Aneta Tamul. Pozostali zawodnicy WKM byli sklasyfikowani na niższych pozycjach. Zapraszamy do galerii zdjęć z zawodów i krótkiej relacji filmowej.