Zwycięstwo Korony w I kolejce

Poniedziałek, 15 sierpnia 2011 o 17:04, autor: 0

Jakub Stachowiak

Korona Wschowa pokonała na własnym boisku Avie Siedlnicę 2:0. Dwie bramki w drugiej połowie zdobył Pierwsza, bezbramkowa połowa, mogła zakończyć się do przerwy co najmniej dwubramkową różnicą na rzecz Avii. Drużyna z Siedlnicy przez pierwsze 45 minut kontrolowała grę, rozbijając ataki Korony już w środkowej części boiska. Dwa razy w sytuacji sama na sam z bramkarzem, piłkarze Avii nie potrafili trafić do siatki, świetnie spisywał się bramkarz Korony. Początek drugiej połowy zapowiadał odważniejszą grę piłkarzy z Siedlnicy, jednak dwie bramki Jakuba Stachowiaka w 54 i 57 minucie odmieniły losy spotkania. Od tej pory, to drużyna Korony kontrolowała wydarzenia na boisku. Avia do końca meczu nie potrafiła już poważnie zagrozić przeciwnikowi. [gallery link="file"]