Zwycięstwo Korony i Avii

Sobota, 18 października 2014 o 20:00, autor: 1

Zwycięstwem Korony Wschowa i Avii Siedlnicy zakończyły się sobotnie mecze w klasie A. W III lidze Dąb Sława Balcerzak i Spółka przegrał na własnym boisku z Lechią Dzierżoniów.

Dąb w 19 kolejce podejmował w Sławie wicelidera. W 35 minucie pierwszej połowy piłkarze Dębu stracili bramkę, ale w 2 drugiej połowie po strzale Krystiana Jodłowca w 55 minucie doprowadzili do remisu. Goście jednak 10 minut później ponownie objęli prowadzenie i wynik już nie uległ zmianie. Ostatecznie Dąb przegrał z Lechią 1:2. W klasie A Korona podejmowała na swoim boisku drugą drużynę Dębu. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Korony. Pierwsza bramka z rzutu karnego padła dla Dębu w 24 minucie. Bramki dla wschowskiej drużyny strzelali dwukrotnie Jarosław Suszyński w 39 i 89 minucie oraz Jakub Stachowiak w 92 minucie. Avia Siedlnica natomiast pokonała na wyjeździe 3:1 MKS Nowe Miasteczko. Orzeł Szlichtyngowa w niedzielę (19 października) rozegra mecz z Ikarem Zawadą na własnym boisku o godz. 15:00.