TworzymyGłos Regionu

ZWiK Sława zapowiada płukanie sieci wodociągowej w Lipinkach

Poniedziałek, 29 maja 2023 o 13:35, autor: 0
ZWiK Sława zapowiada płukanie sieci wodociągowej w Lipinkach

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. pragnie poinformować mieszkańców Lipinek o planowanym płukaniu sieci wodociągowej. Prace te mają na celu utrzymanie wysokiej jakości dostarczanej wody oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu wodociągowego. Szczegóły dotyczące harmonogramu płukania sieci oraz ewentualnych utrudnień są przedstawione poniżej.

Harmonogram płukania sieci wodociągowej

Płukanie sieci wodociągowej w Lipinkach odbędzie się w dniu 31.05.2023 r. Prace rozpoczną się o godzinie 8:00 i potrwają do godziny 11:00. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować niedogodności dla mieszkańców.

Potencjalne utrudnienia i spadki ciśnienia wody

W związku z przeprowadzanymi pracami płukania sieci wodociągowej, istnieje możliwość wystąpienia chwilowych spadków ciśnienia wody. Jest to zjawisko naturalne i nie powinno budzić niepokoju. 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. przeprasza za wszelkie utrudnienia.

Źródło: ZWiK Sława

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl