TworzymyGłos Regionu

ZSP w Sławie zorganizowało konkurs na najpiękniejsze kosze wielkanocne

- powstały prawdziwe cuda! (FOTO)

Czwartek, 30 marca 2023 o 22:56, autor: 0
ZSP w Sławie zorganizowało konkurs na najpiękniejsze kosze wielkanocne

W Sławie odbył się konkurs na aranżację koszy wielkanocnych, zorganizowany przez ZSP w ramach krzewienia polskich tradycji i rozbudzenia kreatywności młodzieży. W konkursie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół im. S. Staszica we Wschowie, którzy w trzyosobowych grupach mieli trzy godziny na wykonanie najciekawszej wizualizacji dzieła w konwencji artystycznego eko-trendu.

Prace uczniów wzbudziły atmosferę zdrowej rywalizacji, a ich zaangażowanie i ambicje zaowocowały pięknymi koszami wielkanocnymi. Jury konkursowe po długich naradach przyznało nagrody i wyróżnienia. Na pierwszym miejscu uplasowała się grupa z ZSP Sława kl. III TŻiUG, na drugim - ZSP Sława kl. I TŻiUG, a na trzecim - I ZS im. S. Staszica kl. II TŻiUG. Na czwartym miejscu ex aequo znalazły się grupy z ZSP Sława kl. I TŻiUG oraz I ZS im. S. Staszica kl. III TŻiUG.

Konkurs artystyczny to nie tylko zabawa, ale także ważna lekcja dla młodzieży. Przede wszystkim pozwala na rozwijanie kreatywności oraz doskonalenie warsztatu artystycznego. Tego dnia wszyscy uczestnicy konkursu mieli okazję skupić się na symbolice Wielkanocy i wykorzystać swoje umiejętności w praktyce.

Organizatorzy dziękują uczestnikom konkursu za zaangażowanie i twórczy wkład, a także zachęcają do kolejnej edycji za rok. Każda taka inicjatywa przyczynia się do promowania polskiej kultury i tradycji, a także rozwija w młodzieży umiejętności artystyczne oraz pozytywne wartości.

Źródło: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl