TworzymyGłos Regionu

ZSP Sława: Oficjalne pożegnano maturzystów i przekazano nowy sztandar

Piątek, 28 kwietnia 2023 o 13:29, autor: 0
ZSP Sława: Oficjalne pożegnano maturzystów i przekazano nowy sztandar

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie odbył się ważny apel, na którym zgromadzili się wszyscy uczniowie kończący szkołę,  nauczyciele oraz zaproszeni goście. To była uroczysta chwila, ponieważ odbyło się oficjalne pożegnanie tegorocznych maturzystów oraz wręczenie im upragnionych świadectw.

Spotkanie rozpoczęła część artystyczna, w której uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności. Po niej głos zabrał wychowawca klasy, Sławomir Basiński, który wyróżnił każdego z osobna maturzystę swoim przemówieniem. Wyróżnieni absolwenci zostali nagrodzeni dyplomami za swoje osiągnięcia w trakcie nauki. Dyrektor ZSP Marcin Wojtowicz w imieniu swoich oraz całej społeczności szkolnej pogratulował młodym ludziom osiągnięć i życzył im dalszych sukcesów w życiu.

Przekazanie nowego sztandaru szkoły

W dalszej części uroczystości przekazany został nowy sztandar szkoły, który ufundował Burmistrz Sławy, Cezary Sadrakuła, wraz z Dyrektorem ZSP Marcinem Wójtowiczem oraz Radą Rodziców i Radą Pedagogiczną. To niezwykle ważny moment dla szkoły, ponieważ sztandar symbolizuje jej historię i tradycję, a jednocześnie przyszłość i jej aspiracje.

Symbol historii, tradycji i aspiracji szkoły

Podczas przekazania sztandaru, Dyrektor ZSP Marcin Wojtowicz podkreślił, że jest to wyraz uznania dla całej społeczności szkolnej, która codziennie pracuje na rzecz rozwoju i kształcenia młodych ludzi. Sztandar jest również symbolem jedności i wspólnoty naszej Małej Ojczyzny, o czym wspomniał w swoim przemówieniu Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl